Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Labākās bezvadu austiņas - Buds+

Tehnika, Testi

Labākās bezvadu austiņas - Buds+

Sākšu ar svarīgāko - es neko nesaprotu no labas skaņas. Nu, labi, katrs mēs kaut ko saprotam, bet es neesmu audifīls un man nekad nav rūpējusi īpaši diža skaņa ne mašīnās, ne austiņās, ne mājas skandās. Protams, vienām tu dzirdi skaidrus toņus, vienām dziļus basus utt. Bet globāli - es nemiršu nost, ja man būs jāklausās bŌse nevis senheizers. Vai panasoniks sonī vietā.

Bet. Šīs ir labākās austiņas kādas es esmu dzirdējis. Samsung Galaxy Buds+. Jā, jaunās bezvadu ausis. Es kādu gadu lietoju vecās un tās man ļoti labi apmierina. Skan labi gan mūzikai, gan podkāstiem, kurus klausos pārsvarā. Nav gan baigi labs savienojums ar manu iPhone - nevar turēt telefonu bikšu kabatā, tad reizēm pārtrūkst signāls līdz ausīm… Iemācījos turēt telefonu krekla/jakas kabatā.

Un tad es pamēģināju Buds+. AMD! Atvainojiet par zaimošanu, bet pirmo reizi es dzirdu, ka austiņas skan diži. Sēžu ofisā un smaidu kā tād muļķis pirmo reizi izdzirdējis mūziku. Tiešām šai dziesmai ir tik daudz slāņu? Tik daudz instrumentu? Tāds dziļums un dzidrība? Tiešām austiņām var būt tāda nozīme? Izrādās, ka var.

Es nestāstīšu visus tehniskos brīnumus ko Samsung tur ir sabāzis, to visu var izlasīt pie viņiem, bet pieminēšu, ka austiņām tagad ir divi skaļruņi - augšām un basiem. Un acīmredzot tā ir tā maģija, kas rada tik kapitālu atšķirību starp Buds un Buds+.


Korejieši arī pacentušies uztaisīt iOS aplikāciju ar kuru var austiņām pielāgot skaņu, trokšņu slāpēšanu un “caurdzirdamību” tāpat kā Apple AirPods Pro. Bet diemžēl korejieši izdomāja aplikācijas atbalstu nogriezt tieši virs mana iPhone SE un man šī aplikācija nav pieejama. Tāpēc nevaru komentēt kādus brīnumus var izdarīt ar tās palīdzību. Droši vien jau primāri tāpat šīs ausis izvēlēsies Samsung un citu Android lietotāji, kur par atbalstu nav jāsatraucas. Bet arī visu iPhone lietotāji droši var ņemt ciet, ja sen ir tīkojuši pēc bezvadu austiņām, bet Apple darinājumi šķiet par dārgu.

Tagad par aktuālo - ja tu jau esi nolēmis, ka gribi sev jaunos Samsung S20+ vai S20 Ultra - pasūti tos tagad - līdz 8. martam - un komplektā dabūsi šīs austiņas! Es noteikti nevaru nevienam ieteikt pirkt telefonu par 1300+ eiro, bet ja tu pats jau esi izlēmis tērēt tādu naudu - dari to tagad!

Protams, Buds+ var dabūt arī atsevišķi. 170 eiro. Uun arī tas ir padaudz. Vai vienkārši sakot daudz. Vai ir vērts tādu naudu izlikt tikai par bezvadu austiņām? Nu, nepateikšu. Tā ir liela nauda. Bezvadu austiņas ir ĻOTI forši. Turklāt šīm ir 11 stundu baterija, kas nozīmē, ka pa dienu nav jādomā par uzlādēšanu, bet ieliekot kārbiņā var ielādēt vēl 11 stundas. Man jau vecās ar 6 stundu bateriju likās bezgalīgas. Īsāk sakot Buds+ ir superīgas bezvadu austiņas, bet tās maksā ļoti dārgi. Par 50 eiro es teiktu skrien pakaļ nedomājot. Par 100 - padomājot. Bet 170 ir padaudz. Protams, par Airpods Pro pie mums plēš teju 300 eiro. Kas ir pilnīgi slimi par austiņām.


Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+

Samsung Galaxy Buds+


  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies