Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Samsung izrāda jaunu planšeti - Galaxy Tab S

Tehnika, Video

Samsung izrāda jaunu planšeti - Galaxy Tab SJa nu jums likās, ka Samsung planšetdatoru klāsts ir par mazu, lūk, vēl viens interesants modelis. Pieejams ar 8.4 un 10.5 collu ekrāniem un nieka 6.6 milimetru biezumu. Interesanti, ka uzreiz tiek piedāvāts arī klaviatūrvāciņš. Zemāk bildes, video un daudz teksta.

Prezentējot jauno Galaxy Tab S, Samsung ievieš nebijušus planšetdatoru standartus

Rīga, Latvija – 2014. gada 13. jūnijs – Samsung Electronics šodien Ņujorkā prezentējis Galaxy Tab S – šobrīd pašu plānāko un vieglāko Samsung planšetdatoru ar vismodernāko Super AMOLED tehnoloģijas ekrānu, plašu premium satura klāstu un nepārspējamām izklaides iespējām. Izcili elegantais un vienlaikus arī praktiskais Galaxy Tab S planšetdators piedāvā arī uzlabotus produktivitātes rīkus un ērtāku vairāku darbību veikšanas funkcionalitāti.„Laižot klajā Galaxy Tab S planšetdatoru, Samsung ir ieviesis jaunus standartus visā mobilo ierīču industrijā. Tā kā planšetdatori kļūst ar vien populārāki personīgās informācijas aplūkošanai un izklaides satura baudīšanai, elegantā un īpaši kompaktā korpusā ietērptais Galaxy Tab S nodrošinās patērētājus ar patiesi kolorītu un aizraujošu vizuālās izklaides saturu. Mēs esam gandarīti, ka mūsu ierīces dāvā ne tikai inovatīvas tehnoloģijas, bet arī plašu satura klāstu piemēram, Forbes Latvia, The Economist, NYT, Vogue, GQ, Galmour u.c.,” skaidro Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Nozarē labākais mobilās ierīces ekrāns – Super AMOLED
Galaxy Tab S ir apveltīts ar jaunākās paaudzes mobilo ierīču ekrāna tehnoloģijām, nodrošinot bagātīgu un detalizētu krāsu paleti. Industrijā spēcīgākais Super AMOLED ekrāns sniedz izteiksmīgākus un daudz realitātei pietuvinātākus attēlus, melnās detaļas padarot vēl tumšākas, bet baltās – spilgtākas. Pateicoties speciālām tehnoloģijām Super AMOLED ekrānā attēls ir viegli saskatāms arī ārā un pat spilgtā saulē.

Premium satura ekosistēma
Galaxy Tab S ir radīts izklaidei, un tajā ir pieejams plašs satura klāsts:
Samsung žurnālu pakalpojums “Papergarden”, kas piedzīvo savu debiju Galaxy Tab S planšetdatorā. Šajā digitāli interaktīvajā žurnālu vidē lietotāji varēs izbaudīt plašu klāstu ar populārākajiem žurnāliem košās un maksimāli reālitātei pietuvinātas krāsās.
Galaxy Gifts: Samsung, sadarbojoties ar vairāk nekā 30 pasaules vadošajiem mobilā satura un pakalpojumu nodrošinātājiem, Galaxy Tab S lietotājiem dāvā plašu klāstu ar izklaides un produktivitātes aplikācijām un pakalpojumiem no visdažādākajām industrijām. Piemēram, Forbes Latvia (6 mēnešus bez maksas), Vogue, GQ, Glamour, Bitcasa, BloombergBusinessweek+, The Economist, Blurb, Cisco WebExMeetings, Dropbox, EasilydoProforTablet, Evernote, Hancom Office for Android, LinkedIn, LIVESPORT.TV, NY Times, Marvel Unlimte un citi.
Google Play – Google tiešsaistes digitālā izklaides satura veikals dāvā aplikācijas, spēles, mūziku, filmas, grāmatas un žurnālus. Lai iepriecinātu Galaxy Tab S lietotājus, Samsung un Google Play dāvā vairākas dāvanas – piekļuvi plašam klāstam ar filmām un izklaides saturu, tai skaitā arī Akadēmijas godalgu ieguvušo Warner Bros. filmu „Gravitācija”, kā arī dažādas grāmatas un žurnālus no labākajiem izdevējiem, kas pieejami caur „My Library” rīku.

Galaxy produktivitātes funkcijas efektīvākam darbam
Galaxy S Tab nodrošina pilnveidotu produktivitātes rīku un drošības funkciju klāstu ērtākai uzdevumu režīma izmantošanai. Ar zvanu pāradresēšanas funkciju SideSync 3.0 aplikācijā lietotāji var savā planšetdatorā ērti veikt tālruņa zvanus no sava viedtālruņa, lai arī kur tas mājoklī atrastos. Galaxy Tab S lietotāji var pilnvērtīgi izmantot arī vairākuzdevumu režīmu, vienlaicīgi sērfojot internetā, skatoties video, koplietojot dažādu saturu un tai pašā laikā arī veicot tālruņa zvanus. Izmantojot Quick Connect funkciju, Galaxy Tab S prot veikli sameklēt un pievienoties tuvumā esošajām ierīcēm, lai viegli ar tām koplietotu saturu. Multi User Mode funkcija ļauj lietotājiem radīt savus personalizētos profilus, kas pieejami izmantojot pirkstu nospieduma skeneri. Savukārt bērnu režīms dāvā īpaši pielāgotu vidi un bērniem piemērotas aplikācijas.

Eleganta forma un praktiski aksesuāri
Galaxy Tab S ļauj izvēlēties arī vairākus modernus un praktiskus aksesuārus. Book Cover vāks ļauj ierīci novietot trīs dažādos leņķos maksimāli ērtai video skatīšanai, satura lasīšanai vai arī rakstīšanai. Vieglais Simple Cover vāks nodrošina ierīces aizsardzību pret sadzīviskām traumām, bet jaunā, īpaši plānā Bluetooth tastatūra nodrošina ērtu, ergonomisku rakstīšanu un arī ierīces aizsardzību.

Samsung Galaxy Tab S planšetdators būs pieejams ar dažādām savienojamības iespējām: Wi-Fi, Wi-Fi un 4G, un ar 16 vai 32* GB iebūvēto atmiņu + microSD atmiņas karšu lasītāju (līdz 128 GB). Lietotājiem būs arī iespēja izvēlēties ierīci ar 10,5 collu vai 8,4 collu ekrānu un titāna bronzas vai mirdzoši baltas krāsas korpusu.

Tirdzniecībā Galaxy Tab S būs pieejams 2014. gada jūlijā lielākajos elektronikas veikalos vai pie mobilo sakaru operatoriem. Ierīces cena būs aptuveni no 400 līdz 600 eiro (atkarībā no tehniskajiem parametriem).
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies