Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logu mazgājošais hobots

Tehnika, Testi

Logu mazgājošais hobots

Kaut kā pēkšņi pielavījās pavasaris un neizbēgami nācās ievērot cik netīri ir logi. Vajadzētu notīrīt. Bet drusku slinkums. Nu, diezgan slinkums. Stiepties un locīties, tā jau var nogurt. Labāk ir paņemt rumbu, piesiet striķī un palaist pa logiem!

Nu, labi, tā nav rumba. Tas ir Hobot. Bet ideja tā pati. Palaid un tas mazgā. Un pašam nav jāmazgā. Tas ir forši. Tikai pareizi jāpieliek, jāieslēdz, jāpārliecinās, ka tas nekrīt nost un var doties savās gaitās. Ne pārāk tālās gan, jo kad hobots beigs darbu, tas vienkārši kritīs no loga nost. Vispirms par to brīdinot.

Šim aparātam ir ļoti attapīgs darbības princips. Tam ir divi diski, kas piesūcas un rotē. Pakāpeniski pārslēdzot kurš ir aktīvais disks robots var pamazām soļot pa stiklu augšā, lejā, pa labi, pa kreisi. Kur vajag.

Teorētiski to var nolikt jebkur un tas laika gaitā sapratīs loga formu, bet pareizāk ir to nolikt stūrī. Viņš mazliet pabakstīsies šurpu turpu un tad sāks tīrīt un rāpot.

Tīrīšana galvenokārt notiek ar lupatiņām, kas uzmauktas uz robota diskiem. Taču šis prot arī uzsmidzināt īpašu tīrīšanas līdzekli, kas palīdzēs logu dabūt spodrāku. Jāuzmanās gan, ja logs ir īpaši netīrs, tad papildus mitrums virsmu var padarīt dubļainu un būs jāmazgā vēlreiz.

Hobots primāri darbojas autonomi, bet ja gribas kādu spēles elementu - to var vadīt ar pulti. Sanāk kaut kas starp frogeri un tetri - lēnā garā pārbīdi klucīti pa rāmīti.


Lai viss būtu droši, robots pirms darba uzsākšanas ir jāpiesien striķī. Ja nu tam gadās nokrist - lai tas nenokrīt kādam uz galvas. Protams, īsti vīri siešanu striķī ignorē…

Robotu baro garš elektrības vads. Tas ir patiešām garš. Lai vads nesapītos, tas robotam ir pieslēgts ar rotējošu spraudni. Diemžēl jāsaka, ka reizēm šis savienojums pamanījās atslēgties, un tad gan lieti noderētu tas iepriekš pieminētais striķis. Tomēr ar veikli pastrādājot ar universālo līmlentu šo problēmu var novērst.

Vēl reizēm gadās tā, ka robots atsakās piesūkties pie stikla. Kā likums tas, protams, notika tieši pie tā loga, kur pašam visgrūtāk piekļūt. Mēģināju dažādās vietās, iepriekš nomazgājot konkrēto laukumu - nekā. Robots vienkārši atteicās pielipt un logs palika nemazgāts.

Nu un tā kā robota diski ir apaļi, bet logu rāmji ir kantaini, paši stikla stūrīši paliks nemazgāti. Tos tomēr nāksies pašam tīrīt. Vai ignorēt.

Hobotam komplektā ir vairākas disku lupatiņas. Kad tās ir kļuvušas netīras - tās vienkārši jāizmazgā veļasmašīnā.

Kad es pirmo reizi palaidu šo robotu es biju sajūsmā un jau lūkojos kuru krājkontu apzagt. Vēlāk gan mazliet atdzisu. Mazliet. Šis ir foršs rīks, kas atvieglos dzīvi tiem, kam reāli nepatīk mazgāt logus. Un tiem, kam to ir reāli grūti izdarīt. It īpaši tad, ja logi ir daudz un lieli.

Tomēr jāņem vērā, ka ar šo gadžetu ir mazliet jākrāmējas. Kā jau ar visiem gadžetiem. Ir jāpiedomā kur un kā to pareizi pielikt, ir jāseko līdz vai tas negrasās nokrist (robots sāk paniski pīkstēt). Ir jāmazgā tās lupatiņas, ir jāpilda šķidrums. Tas viss nav tik ērti kā piesauktā rumba, kurai tikai laiku pa laikam jāiztīra miskaste.

Būtu forši, ja šis Hobots kļūtu mazliet lētāks un/vai mazliet robustāks (uzticamāk pieķertos jebkuram logam). Tad tas būtu obligātais mājas gadžets blakus tai pašai rumbai.

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

Hobot 388 window cleaning robot

  
 
 Iepriekšējais →


.


comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies