Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Interneta lapu Top 25 oktobrī: izmaiņas piedzīvojis Top 3

Dažādi

Interneta lapu Top 25 oktobrī: izmaiņas piedzīvojis Top 3Skat, kā! Latvijā jauna otrā populārākā lapa!

Starptautiskais interneta izpētes un konsultāciju uzņēmums Gemius publicējis oktobrī apmeklētāko interneta lapu Top 25. Izmaiņas skārušas pašu topa virsotni - ziņu portālam delfi.lv izdevies apdzīt sociālo tīklu draugiem.lv, tādā veidā ierindojoties topa otrajā vietā. Rekordaugstu pozīciju topā, kā arī apmeklētāju skaita rekordu izdevies panākt skolvadības sistēmai un portālam e-klase.lv. Topa 21. vietā ierindojies ziņu portāls focus.lv.


Oktobrī skatītāko interneta lapu Top 25 piedzīvojis vairākas redzamas izmaiņas, no kurām būtiskākā – ziņu portāla delfi.lv iekļūšana topa otrajā pozīcijā, ar pavisam nelielu lietotāju skaita starpību - 275 apmeklētājiem – trešajā vietā atstājot Latvijā populārāko sociālo tīklu draugiem.lv. Draugiem.lv un delfi.lv statistika jau vairākkārt ir bijusi tuvu brīdim, kas ļautu delfi.lv izvirzīties vadībā, taču līdz šim draugiem.lv savu pozīciju bija izdevies nosargāt. Izmaiņas topa virsotnē nav skārušas tā līderi inbox.lv, ko no šī brīza tuvākā sekotāja - delfi.lv šķir 88 000 apmeklētāju liels slieksnis.

Panākumus turpina rādīt skolvadības sistēma un portāls e-klase.lv, ar 211 000 apmeklētājiem ierindojoties līdz šim augstākajā - 9. pozīcijā, kas vienlaicīgi ir arī tā rekords. Ar 193 000 apmeklētājiem oktobrī lietotāju rekordu sasniedzis arī tiešsaistes kino vietne megogo.net, kas jau otro mēnesi ierindojusies topa 11. vietā.

Cits jaunums topā ir ziņu portāla focus.lv iekļūšana 21. vietā, kam ar vairāk kā 100 000 apmeklētājiem izdevies apsteigt tādus zināmus portālus kā sportacentrs.com un la.lv. Ziņu portāls focus.lv ir jauns, multimediāls ziņu portāls, savu darbību uzsācis 2013. gada 1. maijā un informāciju piedāvā divās lingvistiskajās versijās: latviešu un krievu valodā. Focus.lv veidotāji savus panākumus oktobrī skaidro ar mārketinga taktikas un sabiedrisko attiecību instrumentu perfekto izvēli, kā arī ar redakcijas veikumu.

„Oktobra sākumā mainījām portāla dizainu, kā rezultātā ir palielinājusies ziņu lasīšanas rādītāji, kā arī ar oktobri izmēģinājām savu kapacitāti jaunās paaudzes video žurnālistikas ražošanā, piedāvājot ru.focus.lv auditorijai jaunus produktus video versijās”, ziņu portāla focus.lv iekļūšanu Latvijas apmeklētāko interneta lapu Top 25 komentē Regīna Ločmele, focus.lv galvenā producente.

Oktobris bijis veiksmīgs arī ziņu portālam kasjauns.lv, kam, salīdzinot ar septembri, izdevies kāpināt lietotāju skaitu par 9,20%, savukārt mazāk veiksmīgs mēnesis bijis ziņu portālam nra.lv, kam lietotāju skaits par 8,29% samazinājies.

Tops veidots, balstoties uz 15-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas. Topā iekļautas tās interneta lapas, kas oktobrī piedalījās gemiusAudience pētījumā. gemiusAudience pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses. Pilns portālu tops pēc reālo lietotāju skaita, lappušu skatījumu skaita (page views) un  sasniedzamības (reach) apskatāms publiskajā tendenču vietnē www.audience.gemius.lv.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies