Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Skaties kā Samsung sašauj datora cietņus [un kā tos aizstāt ar jauniem SSD]

Tehnika, Video

Skaties kā Samsung sašauj datora cietņus [un kā tos aizstāt ar jauniem SSD]Par godu jaunajai SSD cietņu paaudzei, Samsung izveidojuši video kuros tiek sašauti vecie HDD un dotas norādes kā pašam nomainīt datora cietni. Ja nu kāds gadījumā ir palaidis garām, tad pāreja uz SSD ir tas, kas visbūtiskāk palielinās datora ātrdarbību. Jaunam datoram tas dos papildus "200 zirgspēkus jaudas", bet vecajam datoram iepūtīs jaunu dzīvību vēl vairākiem gadiem. Nopietni.

Zemāk amizanti video un slavinošs teksts par Samsung SSD.


Liec savam datoram lidot jeb kāpēc mainīt veco HDD pret jauno SSD

Jaunie Samsung SSD diski ir klāt! Šī ir lieliska ziņa visiem datoru īpašniekiem, kas savu ikdienas pavadoni darbos un izklaidēs ir patiesi iemīļojuši, tomēr tā ātrums un vispārējā varēšana varētu tikt uzlabota. SSD ir perfekts risinājums veselai virknei trūkumu, kas piemīt vecmodīgajiem HDD cietajiem diskiem.

Ar ko atšķiras SSD un HDD? Būtiskākā atšķirība ir uzbūvē – kamēr HDD darbības pamatā ir kustīga diska nolasīšana, kas vizuāli atgādina vinila plašu atskaņošanu, SSD sastāv no zibatmiņas čipiem – tātad nekādu trauslu detaļu, nekādu mehānisku kustību. No tā izriet vairākas priekšrocības, ar kurām SSD var patiesi lepoties.

SSD strādā ātrāk. Datora ieslēgšanās, atjauninājumu instalēšana, pilna vīrusu pārbaude – šo darbību laikā dators bieži vien kļūst neatsaucīgs un, ja tās ievelkas, spēj patiesi nokaitināt. SSD to paveic pat uz pusi ātrāk, turklāt veicot vairākas darbības vienlaikus. SSD ātrumu īpaši novērtēs arī spēļu cienītāji un ļaudis, kam ikdienā jāstrādā ar grafiskajām programmām.

Klusāks. Patiesībā tas strādā vispār bez skaņas. Pēc kā izklausās HDD, kad to kārtīgi noslogo, mēs visi labi zinām un atceramies.

Neuzkarst. Klēpjdatoru lietotāji jo īpaši būs pamanījuši, ka HDD mēdz ļoti uzcītīgi karsēt. Tveicīgās vasarās tas ir īpaši nepatīkami, turklāt pārkaršana nereti izraisa datora “uzkāršanos”. SDD darbībā nav nekā mehāniska, un tas praktiski neuzkarst.

Trieciendrošs. Kā jau minējām, HDD savā darbībā atgādina vinila plašu atskaņotāju. Viegli iztēloties, kas notiek, ja tas nokrīt zemē. SSD sastāv no platē iestiprinātiem nekustīgiem moduļiem, kas triecienus un vibrāciju spēj panest bez ievērojamām sekām.

Energoefektīvāks. HDD diska griešana nav nieka lieta – šī darbība vien prasa ievērojamu daudzumu enerģijas. SSD negriež neko, un akumulatora resursi tiek tērēti taupīgāk.

Visbeidzot – tas ir ļoti viegli uzstādāms. 3 vienkārši soļi, kas pa spēkam būs jebkuram! Pirmkārt jāuzstāda datorā Samsung datu migrācijas programma. Tad jāpieslēdz SSD, izmantojot USB adapteri, un jāpārvieto HDD saturs uz jauno SSD. Noslēgumā jāatskrūvē dators un jānomaina paši diski. Gatavs!

Atšķirību pamanīt nebūs grūti. Dators ieslēgsies pāris sekundēs un būs gatavs darbam – kluss, atsaucīgs un patīkami jaudīgs. Gluži kā jauns.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies