Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Prieka vēsts kafijotājiem - Coffee Inn aplikācija

Softs, Mobilie

Prieka vēsts kafijotājiem - Coffee Inn aplikācijaMan, kā saldo kafiju kārumniekam un papīra glāžu rituālu cienītājam liels prieks par COffee Inn tehnoloģisko attīstību. Jaunā aplikācija, kas ļauj maksāt par kafiju “novicinot” telefona ekrānu gar svītru kodu lasītāju, ir patīkami vienkārša un glīta - nepārprotami ieturēta “plakanajā” iOS7 stilā. Noteikti noderēs tiem, kas vismaz trīsreiz gadā iegriežas pēc karameļu makjato, pistāciju kapučino, kazeņu latte, vai kādu citu no teju bezgalīgā kafiju klāsta. Zemāk oficiālā relīze ar daudz slavinošiem vārdiem.


Sekojot arvien pieaugošajai tendencei inovatīvu risinājumu piemeklēšanai ikdienas rituālu veikšanai, Coffee Inn izstrādāja viedtālruņu aplikāciju, kas sniedz iespēju izmantot jaunu maksāšana sistēmu un norēķināties par pirkumu ar telefona palīdzību, tādejādi neizmantojot skaidru naudu vai bankas maksāšanas kartes. Jaunā aplikācija, Coffee Inn LV, pieejama ikvienam viedtālruņu lietotājam aplikāciju iegādes vietnēs Apple Appstore un Google play.

Jau labu laiku Coffee-Inn, lielākā kafejnīcu tīkla Baltijā, vadība strādāja pie jaunām apmaksas iespējām saviem klientiem, kas atvieglotu tādu ikdienas rituālu veikšanu, kā kafijas iegāde. Ņemot vērā, ka lielākai daļai apmeklētāju ienākot kafejnīcā telefons vienmēr ir rokās vai kabatā, tieši šī ierīce ir tā, ko klienti izmanto visbiežāk. Tādēļ tika meklēti risinājumi kā maksāšanas kārtības laiku samazināt un optimizēt. Rezultātā Coffee Inn izstrādāja jaunu apmaksas sistēmu, adaptējot inovatīvāko pieeju mūsdienīgiem norēķiniem par pakalpojumu.

Ikviens apmeklētājs var lejuplādēt Coffee Inn LV viedtālruņu aplikāciju, kurā piereģistrējoties ar savu Facebook profilu vai e-pastu, tiek izveidots virtuāls konts un iespēja papildināt kontu jebkurā Coffee Inn kafejnīcā. Tiklīdz ir veikta reģistrācija, ikvienam aplikācijas lietotājam tiek piešķirts tā unikālais svītrkods, kas parādās aktivizējot aplikāciju. Maksāšanas brīdī nepieciešams tikai novicināt personīgo svītrkodu pie kases, neizmantojot maksāšanas kartes vai jebko citu, kā tikai savu telefonu. Tādejādi kafijas iegādes process ir padarīts vēl ērtāks un ārtāks.

“Svītrukods satur informāciju par katra individuālo priekšapmaksas kontu mūsu sistēmā, ko ikviens var izveidot un vēlāk arī papildināt ar jauniem līdzekļiem jebkurā Coffee Inn. Viss, kas nepieciešams ir parādīt to baristai jeb kafijas meistaram, kas to noskanēs. Patreiz tas ir ātrākais pieejamais maksāšanas veids nozarē.” stāsta Latvijas un Lietuvas Coffee Inn kafejnīcu komunikācijas vadītājs Nidas Kiuberis.

Nidas skaidro, ka klienti, izmantojot jauno apmaksas sistēmu, aktivizē savu virtuālo priekšapmksas kontu, no kura tiek noskaitīti tur esošie līdzekļi. Klienti var redzēt savu konta atlikumu, kā arī piemeklēt sev atbilstošus piedāvājumus. Aplikācija izstrādāta uz jau eksistējošas pastāvīgo klientu programmas OneGo, tādejādi tie, kas to jau lieto var vienkārši piereģistrēties ar jau izveidoto profilu, savukārt jaunie klienti reģistrējoties izmantos jau eksistējošos, kā arī jaunos piedāvājumus.

Citur pasaulē šādu pakalpojumu apmaksas veidu izmanto, piemēram, kafijas veikalu tīkls Sturbucks, interneta norēķināšanās sistēma Paypal un daudzi citi. Līdzīgi arī Coffee Inn meklē saviem klientiem izdevīgāku apkalpošanas veidu, piedāvājot inovatīvu un ērtu pakalpojumu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies