Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Prieka vēsts kafijotājiem - Coffee Inn aplikācija

Softs, Mobilie

Prieka vēsts kafijotājiem - Coffee Inn aplikācijaMan, kā saldo kafiju kārumniekam un papīra glāžu rituālu cienītājam liels prieks par COffee Inn tehnoloģisko attīstību. Jaunā aplikācija, kas ļauj maksāt par kafiju “novicinot” telefona ekrānu gar svītru kodu lasītāju, ir patīkami vienkārša un glīta - nepārprotami ieturēta “plakanajā” iOS7 stilā. Noteikti noderēs tiem, kas vismaz trīsreiz gadā iegriežas pēc karameļu makjato, pistāciju kapučino, kazeņu latte, vai kādu citu no teju bezgalīgā kafiju klāsta. Zemāk oficiālā relīze ar daudz slavinošiem vārdiem.


Sekojot arvien pieaugošajai tendencei inovatīvu risinājumu piemeklēšanai ikdienas rituālu veikšanai, Coffee Inn izstrādāja viedtālruņu aplikāciju, kas sniedz iespēju izmantot jaunu maksāšana sistēmu un norēķināties par pirkumu ar telefona palīdzību, tādejādi neizmantojot skaidru naudu vai bankas maksāšanas kartes. Jaunā aplikācija, Coffee Inn LV, pieejama ikvienam viedtālruņu lietotājam aplikāciju iegādes vietnēs Apple Appstore un Google play.

Jau labu laiku Coffee-Inn, lielākā kafejnīcu tīkla Baltijā, vadība strādāja pie jaunām apmaksas iespējām saviem klientiem, kas atvieglotu tādu ikdienas rituālu veikšanu, kā kafijas iegāde. Ņemot vērā, ka lielākai daļai apmeklētāju ienākot kafejnīcā telefons vienmēr ir rokās vai kabatā, tieši šī ierīce ir tā, ko klienti izmanto visbiežāk. Tādēļ tika meklēti risinājumi kā maksāšanas kārtības laiku samazināt un optimizēt. Rezultātā Coffee Inn izstrādāja jaunu apmaksas sistēmu, adaptējot inovatīvāko pieeju mūsdienīgiem norēķiniem par pakalpojumu.

Ikviens apmeklētājs var lejuplādēt Coffee Inn LV viedtālruņu aplikāciju, kurā piereģistrējoties ar savu Facebook profilu vai e-pastu, tiek izveidots virtuāls konts un iespēja papildināt kontu jebkurā Coffee Inn kafejnīcā. Tiklīdz ir veikta reģistrācija, ikvienam aplikācijas lietotājam tiek piešķirts tā unikālais svītrkods, kas parādās aktivizējot aplikāciju. Maksāšanas brīdī nepieciešams tikai novicināt personīgo svītrkodu pie kases, neizmantojot maksāšanas kartes vai jebko citu, kā tikai savu telefonu. Tādejādi kafijas iegādes process ir padarīts vēl ērtāks un ārtāks.

“Svītrukods satur informāciju par katra individuālo priekšapmaksas kontu mūsu sistēmā, ko ikviens var izveidot un vēlāk arī papildināt ar jauniem līdzekļiem jebkurā Coffee Inn. Viss, kas nepieciešams ir parādīt to baristai jeb kafijas meistaram, kas to noskanēs. Patreiz tas ir ātrākais pieejamais maksāšanas veids nozarē.” stāsta Latvijas un Lietuvas Coffee Inn kafejnīcu komunikācijas vadītājs Nidas Kiuberis.

Nidas skaidro, ka klienti, izmantojot jauno apmaksas sistēmu, aktivizē savu virtuālo priekšapmksas kontu, no kura tiek noskaitīti tur esošie līdzekļi. Klienti var redzēt savu konta atlikumu, kā arī piemeklēt sev atbilstošus piedāvājumus. Aplikācija izstrādāta uz jau eksistējošas pastāvīgo klientu programmas OneGo, tādejādi tie, kas to jau lieto var vienkārši piereģistrēties ar jau izveidoto profilu, savukārt jaunie klienti reģistrējoties izmantos jau eksistējošos, kā arī jaunos piedāvājumus.

Citur pasaulē šādu pakalpojumu apmaksas veidu izmanto, piemēram, kafijas veikalu tīkls Sturbucks, interneta norēķināšanās sistēma Paypal un daudzi citi. Līdzīgi arī Coffee Inn meklē saviem klientiem izdevīgāku apkalpošanas veidu, piedāvājot inovatīvu un ērtu pakalpojumu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
iPad Air 2 (Space Grey)

245.00 EUR
Pārdod
MagSafe 1/2 Cable 2m

15.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Asus VivoBook 14 X420UA

395.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

200.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies