Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: PR

Turpinās rīdziniekam, filozofam Jesajam Berlinam veltītais pastkaršu dizaina konkurss

Dažādi

Turpinās rīdziniekam, filozofam Jesajam Berlinam veltītais pastkaršu dizaina konkurssTurpinās Sorosa fonda – Latvija (SFL) un Jesajas Berlina biedrības izsludinātais pastkaršu dizaina konkurss „Es esmu Jesaja Berlins un es nāku no Rīgas”, kas tiek rīkots, lai atzīmētu filozofa un ideju vēsturnieka Jesaja Berlina dienu Rīgā 2013. gada 9. oktobrī. Dizaina konkursā aicināti piedalīties jaunie māklinieki, dizaina profesionāļi un citi radošie entuziasti, kas ir gatavi vizualizēt slavenā rīdzinieka idejas un atziņas. Konkurss norisinās laikā no 2013. gada 26. jūlijam līdz 9. septembrim. Labākos darbus izvērtēs gan konkursa žūrija, gan iedzīvotāji balsojumā sociālajos tīklos.


Lai piedalītos konkursā, dalībniekam ir jāsagatavo konkursa darbs – pastkartes dizaina skice, kurā izmantota viena no organizatoru piedāvātajām J. Berlina atziņām. Dizaina skice līdz 9. septembrim ir elektroniski jāiesniedz pa e-pastu berlins@sfl.lv. Līdz ar konkursa darbu dalībniekam ir jānorāda savs vārds, uzvārds, e-pasts un tālrunis. Katrs dalībnieks var iesniegt līdz trim dažādām skicēm.

Konkursa darbus izvērtēs žūrija – Sorosa fonda – Latvija izpilddirektors Andris Aukmanis, Jesajas Berlina biedrības vadītājs Roberts Kotrels un Laikmetīgās mākslas centra direktore Solvita Krese. Žūrijas izvēlētās labākās pastkartes dizaina autors saņems galveno balvu – Ērenpreiss velosipēdu darbnīcas 2013. gada kolekcijas velosipēdu „Tom” vai „Greta”. Tāpat tiks piešķirta veicināšanas balva otrās un trešās vietas ieguvējiem, kā arī skatītāju simpātijas balva, kuras autoru noteiks balsojums sociālajos tīklos. Balsojums par iedzīvotāju simpātiju ir atklāts līdz ar pirmo darbu pieteikumu, un balsošana notiek SFL lapā sociālajā tīklā Facebook.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz 2013. gada 16. septembrim SFL mājas lapā. Godalgoto autoru darbi tiks izmantoti Jesajas Berlina dienas Rīgā un filozofa ideju popularizēšanā.

Papildu informācija un konkursa nolikums pieejams SFL mājaslapā www.sfl.lv. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties pa e-pastu berlins@sfl.lv.

Jesajas Berlina dienas pasākumus organizē Sorosa fonds – Latvija un Jesajas Berlina biedrība. Pasākumu norisi atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un interneta žurnāls Satori.lv.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies