Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mobilā nedēļa: pirmā šīgada ābolu raža un ļoti, ļoti dārgs randiņš

Mobilie

Mobilā nedēļa: pirmā šīgada ābolu raža un ļoti, ļoti dārgs randiņšNedēļa pagāja Apple zīmē - pirmkārt, tika paziņoti uzņēmuma rezultāti šīgada pirmajā ceturksnī. Otrkārt, tika izziņota izstrādātāju konference WWDC2013, kas notiks no 10. līdz 14. jūnijam. Interesanti, ka biļetes (kas maksā 1599 USD) uz šo pasākumu tika izpirktas divās minūtēs. Vēl pērn biļešu izpirkšanai pagāja divas stundas. Atliek minēt, cik ātri tās aizies nākamgad…

Trešā Apple ziņa šajā nedēļā ir par kādu ļoti, ļoti dārgu randiņu.
Apple ceturkšņa rezultāti

Cāļus skaita rudenī, pārdotos ābolus skaita četrreiz gadā. Šīgada pirmajā ceturksnī Apple ienākumi bijuši 43.6 miljardi USD, no kuriem 9.5 miljardi ir peļņa. Kaut gan ienākumi ir lielāki kā 2012. gada šajā ceturksnī, peļņa ir manāmi sarukusi (11.6M).

Trīs mēnešos pārdoti 37.4 miljoni iPhone (diemžēl netiek pateikts modeļu sadalījums), kas ir mazliet vairāk kā 2012. gada attiecīgajā periodā. Tāpat pārdoti 19.5 miljoni iPad, kas ir krietni vairāk kā pērn (11.8) visticamāk pateicoties iPad mini.

Nedaudz kritušies ir Mac datoru apjomi, kas nu ir nedaudz zem 4 miljoniem.Populārākajam mūzikas internetveikalam 10!

28.aprīlī apritēja 10 gadi, kopš pasaulē pieejams iTunes mūzikas veikals. Sākotnēji, tajā varēja iegādāties dziesmas iPod lietotāji, taču vēlāk tas kļuva pieejams citiem lietotājiem.

Šobrīd iTunes veikalā pārdod mūziku, filmas, TV seriālus, podkāstus un aplikācijas. Kopš 2011. gada rudens iTunes mūzikas veikals ir pieejams arī Latvijā. Vēlāk mums tika dota pieeja arī filmām, diemžēl daudzu iecienītie TV seriāli mūsu pusē joprojām ir liegti.Ļoti dārgs randiņš

Noslēdzošā Apple jaunumu ziņa ir visai amizanta. Publiskā izsolē izlikt iespēja tikties ar Apple šefu Timu Kuku un "padzert kafiju Apple birojā Kupertīno". Izsole izraisīja lielu interesi un ātri vien tika sasniegtas visai milzīgas summas. Izsoles veidotāji bija optimistiski novērtējuši šo randiņu uz 50 tūkstošiem ASV dolāru. Šī summa ātri vien tika apsteigta un šībrīža augstākais solījums ir 600 tūkstoši dolāru. Izsole turpināsies vēl divas nedēļas, tādēļ nebūs nekāds brīnums, ja par randiņu ar Kuku kāds samaksās arī miljonu.

Jāpiebilst, ka visa nosolītā nauda tiks ziedota labdarībai.Summly jau iekļauts Yahoo

Tikai aprīļa sākumā uzzinājām, ka Yahoo iegādājies Summly. Tagad redzam, ka šis serviss jau iekļauts paša Yahoo aplikācijā. Ātri gan.Firefox jau veikalu plauktos

Lūk vēl viens jaunums, kas ātri vien nonācis reālā lietošanā - Firefox telefoni. Vēl martā apskatījām prototipus MWC izstādē, un nu telefoniņi jau pieejami pārdošanā. Tiesa, ne pie mums.

Pārdošanā izlikti divi visai lēti aparātiņi - Keon par 119 USD un Peak par 194. Šobrīd gan izskatās, ka visi jau ir izķerti.

Keon aprīkots ar 3.5 collu 480×320 ekrānu, 1GHz procesoru un 512MB RAM. Tam ir 4GB atmiņa ko var papildināt ar microSD karti.

Peak ir mazliet šerpāks - 4.3 collas, 940x540 pikseļi, 1.2GHz un 512MB. Arī tam ir 4GB atmiņa.

Parametri nešķiet īpaši salīdzināmi ar mūsdienu top viedtālruņiem, bet tāds arī nav Firefox mērķis. Firefox OS telefoni paredzēti galvenokārt jaunattīstības valstīm kā mazcenas alternatīva tiem, kas tomēr grib viedtālruni ar modernām iespējām.Windows 8 aplikāciju skaits aug

Mēļo, ka Windows 8 aplikāciju veikalā ir jau vismaz 65 tūkstoši aplikāciju. Nav slikti pusgada laikā.Twitter atkal uzdarbojas

Twitter turpina bojāt dzīvi saviem uzticīgajiem lietotājiem. Šoreiz par upuri kritusi visai populārā aplikācija Tweetdeck, kas 7. maijā pārstās darboties.

Šādi Twitter turpina pērn aizsāktās agresīvās pārmaiņas, lai piespiestu visus lietotājus izvēlēties web versiju nevis kādu aplikāciju.

Žēl, ka labas lietas tiek sabojātas klajas alkatības dēļ. Protams, Twitter ir bizness un nevar pārmest uzņēmumam vēlmi gūt peļņu.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies