Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mobilā nedēļa: megaprieki, neviens negrib Blackberry, un par to, cik labi ir Igaunijā

Mobilie

Mobilā nedēļa: megaprieki, neviens negrib Blackberry, un par to, cik labi ir Igaunijā Nedēļas tēma ir megaprieki - labas ziņas no interneta atkarīgajiem Bite klientiem. Citur pasaulē gan iet gauži. Izņemot Igauniju. Tur viss ir lielisks un digitāls.
Bite izplešas
jau ziņots, Bite Latvija paplašina savu 3G pārklājumu, solot ātru mobilo internetu teju visā valsts teritorijā. Līdz vasaras beigām plānots 3G signālu nogādāt vismaz līdz 93% iedzīvotāju (90% teritorijas).

Tie, kas pirmie grib tikt pie jaunā Bite 3G tīkla, var doties uz megaprieki.lv un norādīt kur tieši pārklājumu vajadzētu visātrāk (padomājiet, kur pavadīsiet vasaras atvaļinājumu, svinēsiet Jāņus…)

4G pagaidām netiks ieviests, jo esot pārāk maz 4G ierīču. Taču labā ziņa - jaunais tīkls ir gatavs 4G.HTC krīt arvien zemāk
Taivānā, savukārt, ir megabēdas. Pirmo šīgada ceturksni HTC aizvadījis ar visu laiku mazāko peļņu, kas ir vairāk kā 100 reizes mazāka, kā gadu iepriekš. Situācijai nepalīdz arī fakts, ka jaunais - testētāju par lielisku atzītais - HTC One ir aizkavējies un nespēj pienācīgi ātri nokļūt pie potenciālajiem pircējiem.
Microsoft uzbrūk Google
Lai klientu acīs paceltu sava Windows Phone pārākumu, Microsoft izvietojis reklāmas un mājaslapu, kas stāsta par to cik slikts un nedrošs ir Android. Uzsvars šoreiz likts uz drošību un personas datu aizsardzību, kas Google gadījumā tiešām balansē uz neomulības robežas.

Microsoft jau agrāk izsmēja Google, norādot cik nedrošs ir Gmail pasta serviss.

Microsoft arī grib būt stilīgs
Tikai rudenī klajā nāca planšetdators Surface, taču redzot cik populāri ir mazie - septiņcollu planšetdatori, arī Microsoft grib "ielēkt šajā vilcienā". Vismaz tā baumo baumotājs, ka Microsoft šobrīd strādā pie Surface 7 collu versijas.

Skeptiķi gan norāda, ka izmērs vien nepalīdzēs, jo Windows RT un Windows 8 joprojām ir nesaprasti un nemīlēti.Datori joprojām izmirst
Par šo mēs runāja jau labu laiku, taču daudzi atsakās tam noticēt. Tomēr fakti pierāda tendenci - datori izmirst un tos aizstāj planšetes. Pēdējie apkopotie dati rāda, ka jau pērnā gada nogalē pārdoto planšetdatoru skaits ir pārsniedzis pārdoto galddatoru skaitu. Arī klēpjdatori vairs nav tālu un pavisam drīz tiks sasniegts kritiskais punkts.Pēc tirgus pētnieku IDC datiem, datoru tirgus šāgada sākumā ir krities par gandrīz 14% salīdzinot ar pērno gadu.

Vēlreiz atgādināsim - cieniet savu pašreizējo datoru - tas iespējams ir jūsu pēdējais.Neviens negrib Blackberry
Līdzīgs liktenis, iespējams, piemeklē arī Blackberry. Neskatoties uz to, ka nesen klajā laisti jauni telefoni vīzija rādās skarba - tos vienkārši nepērk. Kā secinājuši tirgus pētnieki, pirmajās dienās jauno Z10 pirkuši mazāk pircēju kā cerēts, un turpmāk situācija tikai pasliktinoties.

Internetos arī paklīda baumas, ka teju puse jauno telefonu tiek atgriezta veikalā, taču Blackberry šīs baumas nosauca par nepatiesām. Tomēr uzņēmums nenoliedza, ka pārdošanas dati ir vāji.
Cik, cik collu?
2.8
3.14
3.2
3.4
3.5
3.6
3.65
3.7
3.97
4
4.2
4.27
4.3
4.5
4.52
4.65
4.8
5
5.3
5.5
5.8
6.3
7
7.7
8
10
10.1

Kas tas ir? Tie ir Samsung Android ierīču ekrānu izmēri.Bezvadu naktsgaldiņš
Tiem, kas aprīkojušies ar bezvadu uzlādes telefonu - piemēram Nokia Lumia - un kas nebaidās no "rokdarbiem", iespējams, noderēs videopamācība kā naktsgaldiņu pārvērst par elegantu bezvadu uzlādes ierīci.

Igaunijas digitālais prezidents
Nobeigumā stāsts par to, cik digitāli attīstīti ir mūsu kaimiņi un kā par valsts digitālo nākotni cīnās Igaunijas prezidents Ilvess.

Raksts (angļu valodā) par e-pakalpojumu un stratēģijas attīstību. Lasīt tikai tiem, kas nebaidās palikt zaļi no skaudības.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies