Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia 808 PureView pieejams Latvijā

Mobilie

Nokia 808 PureView pieejams Latvijā

Unikālais foto-telefons ir klāt. Mēs jau testējam, drīz atskaitīsimies (īsumā - fantastisks fotoaparāts). Zemāk relīze.

Nokia Latvija paziņo, ka Nokia 808 PureView viedtālrunis ar 41 megapikseļu sensoru ir pieejams Latvijas tirgū. Tas nodrošina vislabāko ar tālruni uzņemto fotoattēlu kvalitāti.

Nokia 808 PureView ir aprīkots ar labāko tālruņa fotokameru – tam ir Carl Zeiss objektīvs, 41 megapikseļu sensors un jaunā Nokia PureView tehnoloģija, kas arī tuvāko gadu laikā Nokia produktos nodrošinās augstākās klases fotogrāfiju uzņemšanas funkcijas un iespējas. Tam ir arī NFC (Near Field Communication) bezvadu tehnoloģija, kas ļauj viegli dalīties ar attēliem un video starp ierīcēm vai savienot to ar aksesuāriem (piemēram, austiņām vai Nokia Play 360° skaļruni) vienkārši pieliekot tās vienu pie otras.Kopš Nokia PureView prezetnēšanas šī gada februārī tas ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tostarp arī “Best Mobile Device” titulu Mobile World Congress 2012, kā arī “Best Imaging Innovation” apbalvojumu no TIPA.

“PureView tehnoloģija ir revolūcija foto un video uzņemšanas jomā viedtālruņu tirgū, un Nokia 808 PureView lietotāji varēs uzņemt līdz šim nepieredzēti labus attēlus un video ar savu tālruni,” saka Aivars Krauklis, Nokia Latvija mobilo tālruņu tirdzniecības vadītājs. “Mēs turpināsim attīstīt PureView tehnoloģiju, un arī mūsu turpmākie tālruņi ieviesīs jaunus standartus šajā jomā.”

Nokia 808 PureView viedtālrunis aprīkots ar augstas izšķirtspējas 41 megapikseļu sensoru, Carl Zeiss optiku un Nokia izstrādātu pikseļu iztveršanas tehnoloģiju. Šo tehnoloģiju kombinācija nodrošina neticami asu, detalizētu attēlu uzņemšanu, lielisku kameras darbību zema apgaismojuma apstākļos un iespēju saglabāt attēlus kompaktos izmēros, lai dalītos ar tiem sociālajos tīklos, MMS vai pārsūtītu ar e-pasta starpniecību. Tas atbalsta arī full HD 1080p video uzņemšanu un atskaņošanu, kā arī nevainojamu skaņas ierakstīšanu, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai.

Nokia 808 PureView aptuvenā nesubsidētā mazumtirdzniecības cena: 425Ls

Vairāk par Nokia 808 PureView: http://nokia.lv/808
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies