Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Auto klasifikācija kļūs saprotamāka. Vai arī nē ...

Auto

Auto klasifikācija kļūs saprotamāka. Vai arī nē ... Vai tavs auto ir mazā klase vai vidējā? Premium vai apvidus? Brīdī, kad šobrīd izmantotā klasifikācija tika izdomāta, viss šķita skaidrs. Tomēr mazie auto kļūst arvien lielāki, turklāt nemitīgi tiek izgudroti tādi brīnumi kā "apvidus kupeja" vai "kompakts krosovers", dzenot izmisumā autožurnālistus un iepirkumu organizētājus.

Lai situāciju labotu, Latvijas pilnvaroto autotirgotāju asociācija liek priekšā ieviest jaunu, uzlabotu klasifikatoru, kurš gan vēl tiekot pilnveidots. Šis jaunais klasifikators ļaušot aizstāt šobrīd zināmās desmit klases (hei, vai varat tās nosaukt?) ar 25. Divdesmit piecām.


Jaunā klasifikatora pamatā būšot visu braucamo sadalīšana plašpatēriņa, premium un vieglajā komerctransporta grupā, bet tālāk šīs grupas tiks izvērstas detalizētākā iedalījumā, kā rezultātā ikviens auto tiks pie klasi un kategoriju apzīmējoša burtu savienojuma. Tā, piemēram, Fiat Panda skaitīsies A (mini), Nissan Juke būs Xm (mazā apvidus), bet Zatlera pilnpiedziņas limuzīns būs pTop - lakam jau Premium Augstais Gals.
Kā varētu saukties Pugačovas vizināmais limuzīns?

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies