Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Amazon prezentē planšetdatoru Kindle Fire un jaunus Kindle e-grāmatu lasītājus

Tehnika

Amazon prezentē planšetdatoru Kindle Fire un jaunus Kindle e-grāmatu lasītājusPasākumā tālajā Amerikā Amazon tikko prezentēja jaunu planšetdatoru Kindle Fire. Tam ir 7 collu IPS ekrāns, divkodolu procesors un ļoti, ļoti vilinoša cena - 199$. Tik labai cenai ir arī savas ēnas puses - tabletei nav fotokamers un 3G pieslēguma. Piekļūšana internetam tikai ar Wifi palīdzību. Kas, patiesībā, nav liela problēma, jo visiem jau mums ir kabatā mobilais telefons, kurš spēj darboties Wifi hotspota režīmā.

Fire tableti darbina jau pazīstamā Android OS, taču ar vēl nepazīstamu Amazon izstrādātu interfeisu. Un kā jau tas bija paredzams, Fire galvenā vērtība ir nevis ierīcē pašā, bet gan tās pavērtajās iespējās. Kindle Fire ir durvis uz visu plašo Amazon pakalpojumu klāstu. Visa veida pirkumi, mūzika, filmas, grāmatas, datu glabātuve utt. Neviena cieta tablete nespēj nodrošināt šādu pievienoto vērtību lietotājam un potenciāli bezgalīgo peļņu ražotājam.

Kindle Fire ticis arī pie sava interneta pārlūka - Silk. Tas ir ne tikai vienkārši pielāgots konkrētajai ierīcei, bet tas daļēji darbojas Amazon mākonī. Visu weblapu "saprašanas" smagumu uzņemsies Amazon mākonis, un ierīce ļoti ātri parādīs ļoti smuki uzzīmētu lapu. Ģeniāli. Interneta pārlūks internetā.

Daži papildus Kindle Fire dati: 7 collas, 1024x600 pikseļi, 190 mm x 120 mm x 11.4 mm, 413 grami, 8GB iebūvētā atmiņa (plus neierobežota vieta Amazon mākonī), 8 stundu darbības laiks.

Kindle Fire pasūtāms jau šodien. Pieejams no 5. novembra. Visticamāk saņemams arī mūsu pasta nodaļās. Pagaidām pieejams vien ASV.

Tāpat pieejami arī trīs jauni e-grāmatu lasītāji. Kindle, kurš kļuvis vēl mazāks un atbrīvojies no klaviatūras atstājot vietu tikai dažām podziņām - 79$. Kindle touch - mazliet lielāks un ar skārienjutīgo ekrānu (tas joprojām ir acīm draudzīgais e-ink ekrāns) - 99$. Un Kindle touch 3G, kas ir tas pats Kindle touch tikai ar 3G pieslēgumu (kurš bez maksas darbojas visā pasaulē), lai nebūtu jāmeklē Wifi tīkls ikriez, kad sagribas nopirkt jaunu grāmatu - 149$.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies