Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Atkod nodokli - laimē iPad! [papildināts - termiņš pagarināts līdz 4. aprīlim]

Dažādi

Atkod nodokli - laimē iPad! [papildināts - termiņš pagarināts līdz 4. aprīlim][Red. piebilde - atvainojamies par nelielo embargo laušanu, taču šis ir sadarbības projekts ar ierobežotu termiņu. Tāpēc zemāk esošajā tekstā un attēlā būs redzami vārdi iPad un iPod.]

Sociāli atbildīgais Kakao.lv kolektīvs aicina visus iesaistīties šajā projektā. Tā ir ne tikai iespēja laimēt lielisku balvu, bet arī iespēja palīdzēt sev un citiem saprast Latvijas nodokļu sistēmu. Izklausās neinteresanti, taču patiesībā ideja ir lieliska. Pirmkārt jau mēs paši varēsim saprast kur tieši un kāpēc aiziet mūsu naudiņa, otrkārt, tas ļaus vieglāk saskatīt iespējas mazināt mūsu nodokļu slogu. Nopietni - izlasi, piedalies! Zemāk oficiālā informācija.

Martā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) aicina piedalīties konkursā par Latvijas nodokļu ekosistēmas vizualizāciju “Atkod nodokli! Iedod viedokli!”. Konkursa dalībnieki ir aicināti sagatavot vizualizāciju, infografiku, diagrammu, zīmējumu, video kolāžu vai citu ilustrāciju tam, kā izskatās nodokļi Latvijā un kur paliek nodokļu maksātāju nauda. Mērķis ir „atkost nodokli” – parādīt nodokļu slogu vienkārši un uzskatāmi, parādīt nodokļu dabu un cilvēku attieksmi pret tiem.

Iespējams, ka šī ir iespēja paspēlēties ar datiem un izveidot kādu interesantu konkursa darbu, paskatoties uz to, vai un kā nodokļi tiek maksāti un atgriežas atpakaļ valsts pakalpojumu veidolā. Esam sagatavojuši apkopojumu datiem, ko var izmantot, vērtējot situāciju Latvijā šeit , bet, ja rodas kādi jautājumi – būsim gatavi palīdzēt sameklēt vēl kādus datus vai atbildēt uz citiem jautājumiem.

Darbu iesniegšana notiek līdz 4. aprīlim, labākie darbi tiks apbalvoti.


Piedalies nodokļu vizualizāciju konkursā!

Ja esi domājis par to, kur paliek nodokļu maksātāju nauda, kā tie atgriežas pie mums un kāpēc ir svarīgi maksāt nodokļus, šī ir Tava iespēja to izpētīt, izsekot un attēlot. Martā Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) aicina piedalīties konkursā par Latvijas nodokļu ekosistēmas vizualizāciju “Atkod nodokli! Iedod viedokli!”, kas norisinās informatīvās kampaņas “Darba ņēmējs par līdzsvarotu nodokļu politiku” ietvaros.

Sagatavo vizualizāciju, infografiku, diagrammu, zīmējumu, video kolāžu vai citu ilustrāciju tam, kā izskatās nodokļi Latvijā un kur paliek nodokļu maksātāju nauda. Palīdzi „atkost nodokli” – parādīt nodokļu slogu vienkārši un uzskatāmi, parādīt nodokļu dabu un cilvēku attieksmi pret tiem.

Iesniedz savu darbu līdz 4. aprīlim, esi labākais un laimē iPad vai iPod Touch. Darbus publicēsim Facebook, un aicināsim visus interesentus balsot par labākajiem. Iesniegtos darbus, pēc iesniegšanas termiņa beigām, vērtēs neatkarīgu ekspertu žūrija, kas pārstāv gan finanšu, gan darba tiesību, gan dizaina jomu. iPod Nano atzinības balvu saņēmēju noteiks LBAS Facebook lapas lasītāju balsojums (lai piedalītos un nobalsotu par labāko darbu, jādodas uz LBAS facebook.com/arodbiedribaslv lapu un jānspiež ikona “Like” ).

Ņem vērā – jo ātrāk iesniegsi savu darbu, jo ilgāku laika posmu par darbu varēs balsot lasītāji, nodrošinot papildus izredzes iegūt lasītāju atzinības balvu!

Darbus jāiesniedz, sūtot pa e-pastu konkurss@lbas.lv (vari iesūtīt arī saiti, kur darbs lejuplādējams), norādot savu vārdu un uzvārdu, kontaktinformāciju, darba nosaukumu un īsu aprakstu, kā arī atsauces uz izmantotajiem datiem.

Konkursa nolikums un papildus informācija pieejama saitē: http://www.facebook.com/arodbiedribaslv?sk=app_4949752878

Līdz pat 31. martam ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts novērtēt iesniegtās vizualizācijas, kā arī sniegt par tām savu viedokli, kā arī priekšlikumus valsts nodokļu sistēmas līdzsvarotai attīstībai. Komentārus un viedokļus iedzīvotāji aicināti izteikt LBAS interaktīvajā vietnē facebook.com/arodbiedribaslv vai sūtot pa e-pastu konkurss@lbas.lv.

Labākās vizualizācijas un labākos priekšlikumus LBAS izmantos dialogā ar valdību un Saeimu, lai piedāvātu citu skatījumu uz budžeta konsolidāciju, kā arī diskusijās reģionu augstsoklās. LBAS aicina „atkost nodokli” – skatīties dziļāk, plašāk nekā to ir izdarījusi valdība, skatīties no parastā cilvēka perspektīvas, un piedāvāt labākas alternatīvas.


Uzzini vairāk
twitter.com/arodbiedribas
facebook.com/arodbiedribaslv
www.arodbiedribas.lv

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies