Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Samsung Galaxy S II materializējies [un nāk rādīt, kur aifoni ziemo]

Mobilie

Samsung Galaxy S II materializējies [un nāk rādīt, kur aifoni ziemo]

Lietot apzīmējumu “iPhone killer” nu jau kļuvis pavisam apgrūtinoši, jo “galinātāji” sākuši stāvēt rindā. Šodien sākas Mobile World Congress, kurš mūs iepriecinās un jau ir iepriecinājis ar lērumu jaunu mobilo ierīču, taču jau vakar Samsung pasteidzās izziņot pasaulei savu jauno Galaxy S II tālruni, kurš pacels vēl augstāk priekšgājēja Galaxy S uzlikto latiņu.

S II izcelsies ar sevišķi plānu - knapi astoņarpus milimetru - korpusu, 4,27 collu Super AMOLED Plus (neticami - vai nākamgad būs jau četri vārdi?) ekrānu ar 800x480 pikseļu izšķirtspēju. Šo tālruni darbinās divkodolu procesors, bet lietotāja perversākās vēlmes centīsies piepildīt Android 2.3 Gingerbread operētājsistēma ar Samsung izstrādāto TouchWiz 4.0 saskarnes papildinājumu un tiešo pieeju ražotāja uzturētām mūzikas, grāmatu un spēļu bibliotēkām. Meitenes (vai zēnus) varēsiet bildēt ar tālrunī iebūvēto 8 megapikseļu fotokameru, bet sevi - ar 2 megapikseļu papildkameru, turklāt vajadzības gadījumā telefons izmantojams kā 1080p izšķirtspējas videokamera.

Veikalos Galaxy S II būšot jau šomēnes. Pārdodiet auto un vakaros pēc darba stacijā nesiet čemodānus, lai varat būt starp pirmajiem laimīgajiem šī tālruņa īpašniekiem.  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies