Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Prieka vēsts Mac lietotājiem - spēļu cienītājiem

Softs

Prieka vēsts Mac lietotājiem - spēļu cienītājiemBezgalīgajā diskusijā "Mac pret PC" viens no PC puses lielajiem argumentiem vienmēr ir bijis spēļu neesamība uz Mac. Tā ir visai skarba taisnība, un mēs sudraboto datoru snobi esam spiesti paralēli likt Windows vai slapstīties pa tumšiem interneta pagrabiem un meklēt nelegāli konvertētas Windows spēles tikai tāpēc, lai laiku pa laikam nosistu kādu zombiju vai pabrauktos ar tjūnētu Nissanu. Bet pavisam drīz šī tumšā tuneļa galā iedegsies visai spoža gaismiņa. Valve, viens no populāro spēļu izdevējiem turpmāk visas savas spēles piedāvās arī Mac lietotājiem.

Turklāt prieka vēsts ir vēl lieliskāka, jo reizē ar jaunajām spēlēm uz Mac tiks izlaistas vairākas klasiskas PC spēles - Half-Life, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike un Portal. Visi šie labumi būs pieejami jau aprīlī, kad oficiāli iznāks "spēļu platformas" Steam Mac versija. Savukārt jau pavisam drīz pēc tam parādīsies arī pilnīgi jaunā Portal 2, kas vienlaicīgi būs pieejama PC, Mac un Xbox spēlmaņiem.

Sadarbību ar Mac Valve attīsta vēl tālāk. Izmantojot "Steam Play" un "Steam Cloud" tās pašas spēles varēs spēlēt uz abām sistēmām. Ja tu darbā sit zombijus uz sava PC, tad aizejot mājās varēsi turpināt šo spēli pie sava Mac. Un otrādāk.

Citiem vārdiem sakot, būs jautri. Jāsāk vien krāt naudiņu, lai varētu visus šos labumus salādēt savos spīdīgajos datoriņos un ar augstprātības pilnu smaidu nolūkoties uz kolēģiem, kas sēž pie pelēkajiem putekļsūcējiem un nesaprot kāpēc atkal kaut kas ir uzkāries.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies