Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia samazina navigācijas licenču cenas (vecākiem telefoniem)

Mobilie, Nokia

Nokia samazina navigācijas licenču cenas (vecākiem telefoniem)Atceraties to foršo prieka vēsti, ka turpmāk navigācija Nokia telefonos būs par pliku velti? Jā, prieki bija lieli, bet īsi, jo kā atklājās, tad bezmaksas navigācija ir pieejama tikai jaunākajiem modeļiem (un visiem jaunajiem turpmāk). Bet ko darīt tiem, kam telefons ir pusgadu vecs vai vecāks? Dusmīgi burkšķēt un gaidīt dienu, kad varēs atļauties jaunu telefonu.

Bet nupat arī šī situācija esot mainījusies, jo Nokia esot samazinājusi navigācijas licenču cenas. Par cik? Par daudz. Braukšanas navigācijas licence uz vienu gadu visai Eiropai maksājot vien 10 eiro. Kas jau ir tāda cena, uz kuru var saņemties vai ikviens navigācijas tīkotājs.

Protams, paliek atklāts jautājums kāpēc vienkārši nepiešķirt visiem bezmaksas licences, bet nu ļausim Nokiai mazliet nopelnīt. Galu galā, pilnībā bezmaksas kartes un bezmaksas navigācija ir forša lieta, pat, ja tāpēc jāpērk jauns telefons.

P.S. Tā kā Kakao redakcijā vairs nav palicis neviens (ar navigācijas iespēju aprīkots) Nokia telefons, lūgums kādam veiklam lasītājam pārbaudīt, vai arī mūsu pusē ir pieejamas šīs lētās licences.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies