Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Samsung gatavo jauna standarta fotokameru NX10

Foto

Samsung gatavo jauna standarta fotokameru NX10 Nu jau labu laiku internetā klīst runas par Samsung NX10 (nejaukt ar Samsung NX-10 klēpjdatoru) digitālo fotokameru. Mistisks ir ne tikai šīs fotokameras modeļa nosaukums. Ar NX-10 Samsung ieviesīs jaunu standartu - proti, fotokameru ar APS-C izmēra attēla sensoru (tātad tikpat lielu kā vairumam spoguļkameru), bet bez spoguļa, pentaprizmas un citām spoguļkamerām piederīgām sastāvdaļām. Tātad sagaidāmā fotokamera principā būs līdzīga kompaktkamerām, bet ar lielu attēla sensoru un maināmiem objektīviem. Tādas mēs jau esam redzējuši - veikalā ir nopērkamas mikro četru trešdaļu formāta Olympus E-P1 un Panasonic DMC-GF1, taču NX10 atšķirsies ar lielāku attēla sensoru, kas teorētiski ir pat labi, jo lielāks attēla sensors palielina izredzes uz tehniski kvalitatīvu attēlu.

Samsung nav nekāds gigants fotokameru ražošanā, un, lai arī uzņēmums piedāvā visai plašu klāstu interesantu kompaktkameru, sistēmkameru (ar maināmiem objektīviem) jomā Samsung pieredze ir gauži niecīga. Tādēļ pārsteigums ir tas, ka NX10 būs aprīkota ar sava specifiska formāta objektīvu pieslēgumu (sauktu arī par bajoneti) - derēs tikai atbilstoši specifiska "Samsung NX" standarta objektīvi. Foto pasaule jaunu bajonetes veidu negaida atplestām rokām un, ja Samsung gribēs izlauzt sev vietiņu starp citām fotokamerām ar maināmiem objektīviem, tad ar šādu stratēģiju nāksies krietni vien pacīnīties.

Tehnisko iespēju ziņā gan NX10 gaidāma visnotaļ labi aprīkota: attēla sensora megapikseļu spēju raksturo skaitlis 14.6, elektroniskais skatu meklētāja ekrāns būs trīs collu liels ar gandrīz megapikseļa izšķirtspēju. Kamera spēs uzņemt HD izmēra video ar stereo skaņu, bet komunikāciju lauciņā izceļamas Bluetooth un WiFi sakaru iespējas.

Jāpiebilst, ka oficiālu informāciju par fotokameru NX10 Samsung vēl nav sniedzis.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies