Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Apstiprina Google navigāciju priekš Android

Softs, Mobilie, Google, Video

Apstiprina Google navigāciju priekš AndroidVisai ātri Google apstiprināja baumas par plānoto navigācijas iespēju Google Maps kartēs. Pilnvērtīga navigācija būs pieejama tālruņos ar Android 2.0.

Google sola, ka viņu izstrādātā navigācija būs galvas tiesu pārāka par citām šobrīd pieejamajām navigācijas ierīcēm, jo tā var izmantot interneta resursus. Tas nodrošinās visaktuālākās kartes ar jaunākajām izmaiņām, pilnvērtīgu meklēšanas iespēju pēc visdažādākajiem parametriem, satelītkartes un pat StreetView režīmu, kas ekrānā parāda konkrētās vietas 360 grādu attēlu, tā precīzi ilustrējot vajadzīgo maršrutu.

Google Navigation ļaus meklēt maršrutus ne tikai pēc adreses, bet arī pēc citiem parametriem. Piemēram ievadot 'ķīniešu ēdienu restorāns' vai vēl vienkāršāk 'vieta, kurš šobrīd notiek U2 koncerts' un 'veikals kurā ir lētākie Makbuki'. Izmantojot bezgalīgās Google meklētāja iespējas, navigācija ātri atradīs pareizo maršrutu. Galamērķi un meklēšanas frāzes var ievadīt arī ar balss komandām skaidrā angļu valodā.

Tāpat programma atjauno informāciju par satiksmi, un ļauj savlaicīgi izvairīties no sastrēgumiem, ceļa remontiem un viltus meteorītiem.

Kā jau solīts, Google Navigation būs bezmaksas produkts, taču jāņem vērā mobilā interneta izmaksas. Sākotnēji navigācija būs pieejama tikai Androidiem, taču ar laiku tā var nonākt arī Symbian, Windows Mobile un citos OS.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

650.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies