Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia Money - telefons aizstās kredītkarti

Nokia, Dažādi

Nokia Money - telefons aizstās kredītkartiIzskatās, ka Nokia tiešām nolēmusi sekot analītiķu ieteiktajam, un no vienkārša telefonu ražotāja kļūs par pasaulē lielāko banku. Skan spēcīgi, bet tam ir labs pamatojums. Mobilais telefons ir 4 miljardiem cilvēku. Atliek vien radīt servisu, kas ļauj šos telefonus izmantot maksājumu veikšanai. Tieši tas tiks darīts ar Nokia Money.

Pakalpojums būs kas līdzīgs PayPal sistēmai. Virtuāls bankas konts, kas ļauj ļoti ērti un vienkārši norēķināties. Piemēram, lai pārsūtītu naudu kādam cilvēkam, atliks vien zināt viņa telefona numuru un izvēlēties to no kontaktiem. Līdzīgi notiks samaksa par pirkumiem un pakalpojumiem gan internetā, gan "parastajos" veikalos.

Tieši kas un kā notiks pagaidām nav zināms, taču Nokia apgalvo, ka sistēmu varēs lietot ar burtiski jebkuru mobilo telefonu. Skaisti. Beidzot varam redzēt pozitīvu nākotni somu uzņēmumam. Visa un Mastercard gan noteikti sper zibeņus, apzinoties cik draudīga šāda sistēma var izrādīties pašreizējiem maksāšanas līdzekļiem.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

75.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

95.00 EUR
Pārdod
Leica X2 + viewfinder

599.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

195.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S10e Black

199.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

249.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

135.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies