Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Google Latitude - apskaties kartē kur ir tavi draugi

Softs, Mobilie, Google

Google Latitude - apskaties kartē kur ir tavi draugiGoogle turpina savu bezgalīgo plānu zināt visu par visiem. Jaunākais solis šajā virzienā ir Google Latitude. Tā ir programmiņa telefonā un datorā, kas ļauj kartē redzēt kur šobrīd atrodas tavi draugi. Atrašanās vieta tiek noteikta ar GPS vai vienkārši pēc mobilā operatora bāzes torņiem (šis variants, protams, nav tik precīzs, taču darbojas gandrīz visos telefonos).

Lai sāktu lietot Latitude ir jāatver savā mobilajā telefonā šī adrese m.google.com/latitude un jāielādē jaunākā Google Maps versija. Tad jāpiereģistrējas ar savu Google lietotājvārdu un jāsāk meklēt draugus. Turpat no telefona būs iespējams izsūtīt ielūgumus. Viss darbojas neticami ātri un vienkārši.

Kam tas viss vajadzīgs? Pirmkārt tāpēc, ka tas ir vienkārši lieliski un jautri. Otrkārt, tas ir visērtākais veids kā nokļūt līdz draugiem, jo programmiņa piedāvā izrēķināt maršrutu no tavas atrašanās vietas uz drauga atrašanās vietu. Skaisti, vai ne? Protams, maz noderīgi, ja abi sēžat mājās, bet ja, piemēram, gribat satikties svešā pilsētā, vai vienkārši atrast viens otru lielā tirgus laukumā - Latitude palīdzēs.

Google Latitude pieejama visiem populārākajiem telefoniem, sākot ar iPhone, Blackberry un beidzot ar S60 (Nokia) un Java (SonyEricsson utt) aprīkotiem telefoniem. Tas viss protams bez maksas. Un jā, ir iespēja slēpties un neatklāt nevienam kur tieši tu atrodies.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies