Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Nokia N97 - visu telefonu telefons

Mobilie, Nokia

Nokia N97 - visu telefonu telefonsJa jūs gribat labāko - un ar "labāko" es domāju spējām un iespējām bagātāko - telefonu kāds šobrīd pieejams, un vēl neesat krituši iPhone vai Android kārdinājumā, tad jums patiks jaunā Nokia N97. Šis aparātiņš apvieno visu, kas vien mūsdienu telefonos ir iespējams. Sākot ar fotokameru, skārienjutīgo ekrānu un beidzot ar GPS navigāciju. Ak jā, ar to var arī piezvanīt.

N97 ir visai liels agregāts. Apspīlētu džinsu kabatā neiebāzt. Tas ir atbīdāms un tam ir neliela, bet kā runā, ērta QWERTY klaviatūra. To gan nav obligāti jālieto, lai kādam piezvanītu, jo galvenās darbības var veikt bakstot ar pirkstu ekrānā. Interfeiss gan nav tik skaists un veikls kā iPhone, taču ar savu uzdevumu galā tiek un varbūt pat ir ērtāks. Darbina šo aparātu Symbian S60 piektā paaudze.

Visu galveno telefona specifikāciju var apskatīt tabulā zemāk. Tur atradīsiet arī citas bildes un video. Kad un kur telefonu varēs nopirkt? Visai drīz un tepat. Cena gan droši vien būs visai skarba.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies