Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Atceries par pienu

Softs

Atceries par pienuVisi mēs ar laiku nonākam pie secinājuma, ka dienas gaitā paveicamie darbi ir kaut kur jāpieraksta, lai tos neaizmirstu. Daži pieraksta uz lapiņas, daži plānotājā, daži mobilajā telefonā, vai kādā datorprogrammā. Bet visiem šiem risinājumiem ir viena problēma - tie ir inerti. Aizmirsi mājās plānotāju - pļurkt. Kalendāra programma ir tikai darba datorā - pļurkt. Mobilais telefons gan glābj, bet to tomēr ir sasodīti neērti lietotojams. Tāpēc ērtākais risinājums ir online kalendārs.

Tādu ir daudz, taču šķiet neviens neiebildīs, ja teikšu, ka labākais ir Google Calendar (nepieciešams Google lietotājvārds un parole). Neticami ērti lietojams, pielāgojams un pats galvenais - pieejams jebkur, kur vien ir internets. Varam saplānot dienas režīmu līdz sīkumiem.

Diemžēl tam ir viens trūkums (vismaz pagaidām) - tam nav iespējams pievienot kopējo darba sarakstu. Tos darbus, kas izpildāmi bez konkrēta termiņa. Tā saucamā to-do liste. Šeit mums talkā nāks Remember The Milk (atceries par pienu). Tas ir tikpat ērti lietojams darbu saraksts, kas vienmēr pieejams internetā. Var pievienot dažnedažādus darbus, sadalīt tos pēc kategorijām un prioritātēm. Iespējams arī uzlikt konkrētu izpildes termiņu. Ir arī citas iespējams, piemēram, pievienot konkrētus kontaktus, darba uzdevuma vietu kartē, un dalīties ar savu darbu sarakstu ar citiem.

Starp citu, Remeber The Milk uzdevumus var pievienot Google kalendāram. Savukārt Google kalendārs spēj sūtīt SMS atgādinājumus uz tavu mobilo.

P.S. Abi šie universālie rīki ir pievienoti Kakao rīkjoslai.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies