Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mobilais fiksētais telefons

Tehnika, Mobilie
Mobilais fikstais telefonsKā ietaupīt uz komunikāciju rēķina? Bez mobila telefona šodien vairs dzīvot nevar, bet sarunas mobilajā tīklā ir gana dārgas. Kāds ir risinājums? WiFi telefons ar Skype? Laba ideja, bet pagaidām vēl īsti nedarbojas, jo WiFi tīkla pārklājums ir smieklīgi mazs, un mājās uzstādītais raidītājs aizvilks labi ja simts metrus. Bet ar to diez vai pietiks.

Labs risinājums ir Lattelecom piedāvātais pakalpojums, kurā ietilpst MDSL internets un telefonsarunas par brīvu. Bet atkal problēma - tas ir fiksētais telefons mājās. Kā to mobilizēt? Izrādās - pavisam vienkārši. Ar SENAO SN-668 radiotelefonu.

Visi mēs pazīstam parastos radiotelefonus, un labi zinām, ka to darbības lauks ir ne vairāk par 100 metriem. Bet šis Senao izstrādājums atšķiras. Tā darbības zona ir... līdz pat 128 kilometriem! Jā, kilometriem. Ar šādu darbības zonu vajadzētu pietikt ikdienas vajadzībām. Ņemam telefonu līdz, un lietojam kad vien ir iespēja zvanīt uz fiksēto numuru.

Tas viss izklausās pārāk labi. Kaut kur jābūt āķim. Āķis ir. Iespējams. Šāda spēcīga radioraidītāja lietošana ir jāsaskaņo ar atbildīgo iestādi savā valstī. Protams, var to arī nedarīt, bet tā var izpelnīties diezgan pamatīgu sodu.

Senao cena ir 390 dolāru, plus 70 dolāru par piegādi (arī uz Latviju). Komplektā ir telefons, antenas un raidītāji.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies