Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Daihatsu Toyota Subaru mazauto

Auto, Daihatsu, Toyota, Subaru

Daihatsu Toyota Subaru mazautoAh, kurš gan vairs var izsekot auto modeļu klejošanai no viena ražotāja pie otra. Toyota ražo Citroenus, Suzuki ražo Fiatus, Daewoo ražo Chevroletus un tā bes sava gala. Šajā modeļu/ražotāju putrā drīz būs vēl viens kunkulis - Daihatsu Boon.

Daihatsu šobrīd daļēji pieder Toyotai un mazais feinais auto Boon tiek šur tur pasaulē pārdots arī ar Toyota zīmi. Bet tas vēl nekas. Izrādās, ka šis auto aizceļos arī līdz Fuji Heavy Industries ko mēs labāk pazīstam ar vārdu Subaru. Viņi - Subaru - grib paplašināt savu eiropas modeļu klāstu, tāpēc lūdza palīdzību Toyotai. Tā savukārt nolēma kolēģiem (un konkurentiem) aizdot nevis pašu modeli, bet apakškompānijas Daihatsu mašīnīti. Liela jezga, vai ne?

Mazauto ar Subaru zīmi Eiropā parādīsies jau šogad. Līdz mūsu tirgum gan diez vai tas tiks, jo Gadā paredzēts importēt tikai 10 tūkstošus auto. Žēl, mūsu tirgus jau tā ir cieš no mazauto trūkuma, vēl viens modelis nāktu tikai par labu. Bet nu jā, es pavisam aizmirsu latvieša ambīcijas... latvietis izstiepsies un sarausies, paņems septiņus kredītus un pārdos bērnu Madonnai, bet izvēlēsies vismaz vidējās klases auto. Latvietis taču ir lepns un viņam vajag lielāku auto nekā kaimiņam...

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies