Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Kakao? Kakao!

Dažādi

Ir divas lietas, kurām mēs SIA “Tup un turies” strādājošie nespējam pretoties. Pirmā ir tūbiņās pildīta igauņu marmelāde. Otrs ir kakao. To savtīgos nolūkos nolēma izmantot Latvijas kakao patērētāju biedrība. Viņi mums piedāvāja vienošanos, kurai mēs vienkārši nespējām pretoties – kakao ar pienu neierobežotā daudzumā, apmaiņā pret mūsu ziņu lapas nosaukumu. Un ja mums kāds piedāvā bezmaksas kakao, mēs esam ar mieru savu lapu saukt kaut vai par zilo lakatiņu. Par laimi viss izrādījās krietni vienkāršāk – interesantāko ziņu lapu Latvijas internetā, kuru līdz šim pazinām ar ļoti mīklainu nosaukumu - Jy.lv, tagad sauks šajā garšīgajā vārdā – Kakao. Tad nu pieņemiet, izbaudiet un apsveiciet mūs un viens otru!

Kas attiecas uz lapas saturu – tas joprojām būs tikpat interesants un aizraujošs! Ziņas joprojām rakstīšu es Kārlis (reizēm maskējies zem Jealousy/Jy segvārda), Pērkons (pazīstams arī kā Pērkons), Ieva (Miss Tibbs) un vēl kāds ar ko iepazīstināsim vēlāk.

Tā kā milzīgos apjomos izdzertais kakao par četrdesmit procentiem paātrina mūsu smadzeņu darbību, tad mums ir palielinājies ideju skaits. Tas nozīmē, ka nākotnē jūs – Kakao.lv lasītājus - sagaida arvien interesantākas ziņas, aizraujošāki testi un unikāli eksperimenti. Esiet arī turpmāk ar mums, un neaizmirstiet uz glāzi kakao un Kakao paaicināt savus draugus, radus un kaimiņus! Lai labi garšo, un vēl labāk lasās!

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Nokia 7.1, 64GB, Android 10

125.00 EUR
Pārdod
Pixel 4a

269.00 EUR
Pārdod
Palm Phone

125.00 EUR
Pārdod
Medion Akoya P17 17

499.00 EUR
Pārdod
Kalnu velo Atala, 26

110.00 EUR
Pārdod
Xiaomi MI A2 Lite

95.00 EUR
Pārdod
Sony Xperia XZ1 Compact

145.00 EUR
Pārdod
Lietots velo, 26

155.00 EUR
Pārdod
Huawei P30

245.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies