Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

HinokioReiz bija tāds stāsts par mazu koka zēnu vārdā Pinokio. Grūti viņam dzīvē gāja. Skolā izsmēja, cirkā mocīja, haizivs apēda, un bariņš trušu gribēja viņu iemānīt zārkā. Vēlāk šo pašu stāstu adaptēja padomju literatūrā un zēns ieguva jaunu vārdu - Buratino. Arī šim puikam negāja viegli. Gāja gadi, mainījās laiks un nu ir uzradies vēl viens likteņa pabērns - Hinokio. Šoreiz gan puika nav izdrāzts no koka, bet salipināts no metāla. Tas ir mazs robotiņš. Un uzminējāt - arī viņām dzīvē iet gauži.

Hinokio ir japāņu filma, kuras stāsts ir vienkāršs. Mazs puika ir piekalts invalīdu ratiņiem un nevar tikties ar saviem druagiem. Tāpēc viņš izveido mazu cilvēkveidīgu robotiņu Hinokio. Tas puikas vietā iet uz skolu, izklaidējas ar vienaudžiem un, akvai, piedzīvo smagu vilšanos - ne visi viņu saprot. Meitenes viņu izsmej, puikas iekausta. Grūti būt robotam. Un vēl grūtāk būt puikam, kurš "slēpjas" aiz šī robota.

Šeit var noskatīties filmas treileri. Tiem kam filma tiešām ieinteresēja... nezinu kā palīdzēt. Tā ir japāņu valodā un nav nekādu dižo cerību, ka tā tulkotā veidā nonāks līdz mums.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies