Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

T-Roc R - ļoti daudz R un pārāk daudz E

Auto, Testi

T-Roc R - ļoti daudz R un pārāk daudz E

Šis ir viens interesants auto. Pirmkārt jau pats T-Roc man liekas baigi feins. Nē, es neesmu sācis pēkšņi iemīlēt nevajadzīgi krosoverizētos auto, bet šis ir feins. Viņam piestāv būt mazam auniņam.

Glīts, pat stilīgs. Nu tie riteņi ir par lielu (riepas par plānu), bet citādi jau forši. Rūc sirdīgi. Un akmansdievs kā viņš iet! Kā traks! Kad beidzot ir iespēja atvēzēties ar gāzes pedāli, tad spēj tik turēties pie stūres! Nē, nu, patiešām. Ļoti jaudīgi un stabili uzvedas. Un pļerkšķina izpūtēju starpgāzēs. Protams, pilnīgi mākslīgi, bet tāpat amizanti.

Vietas iekšā nav daudz. Priekšā ir tieši tik cik vajag, bet aizmugurē - šauri. Un tumši. Mašīna klasiskajiem divarpus cilvēkiem. Toties bagāžnieks ietilpīgs. Es sen neesmu vedis kartupeļu maisus tāpēc nepateikšu cik tādi tur salien, bet man personīgi iebildumu par bagāžnieka ietilpību nebija. Es gan vispār nesaprotu to apsēstību ar bagāžnieku ietilpību un daudz labprātāk redzētu vairāk vietas pasažieriem un mazāk vietas bagāžai. Bet laikam jau vidējais pircējs zina labāk par mani.

Šis R versijas auto ir aprīkots līdz zobiem. Digitālie ekrāni, adaptīvie kruīzi, zamšādas un visi labumi, kas nu piedien. Turklāt - paldies Dievam! - normālās USB ligzdas, nevis idiotiskās USBC, ko sāk bāzt jaunajos autiņos.


Es jau iepriekš teicu ko domāju par folksvāgena spidometru - šeit tas pats stāsts. Ir forši, ka var pielāgot, tomēr pielāgošanas iespējas ir nevajadzīgi ierobežotas. Man absolūti nerūp laiks kopš starta vai spiediens riepās un citas muļķības. Es gribu redzēt tikai divus ciparus - ātrumu un atlikušo nobraukumu. Viss. Te tomēr tik maz nevar, bet ir ciešami.

Tagad par diviem citiem cipariem. Jūs jau nojaušat kuriem? Pirmais ir 8.1. Litrs uz simta. Un tas ir 99% braucot eko režīmā pa šoseju atļautajā ātrumā. Nu kā? Nu kā tā var būt? Nu kā? Ir forši, ka auto ir jaudīgs, bet ja no 500 kilometriem četrarpus es nobraucu “Race” režīmā, tad tas nedrīkstētu šitik šaušalīgi pacelt vidējo patēriņu. Īsāk sakot - patēriņš normālā lietošanas režīmā T-Roc R ir absolūti nepiedodams.

Un tagad otrs cipars. 50 tūkstoši. Ok, ok - četrdesmitdeviņi. Tik maksā šis auto. Neatkārtošu to vārdu ko izteica kolēģis, kad viņam pateicu šī auto cenu, bet - JOMAJO, jūs esat nenormāli? 50 tūkstoši par mazu krosoveru ar nenormālu patēriņu?

Ir jau ir kaifs pabraukt ar šo auto, bet nu ne par to naudu. Ne tuvu. Nopērciet parasto T-Roc (DIVREIZ lētāk) un iemācieties paši taisīt rūcošas skaņas ar muti.Volkswagen T-Roc R 2020

Volkswagen T-Roc R 2020

Volkswagen T-Roc R 2020

Volkswagen T-Roc R 2020

Volkswagen T-Roc R 2020

Volkswagen T-Roc R 2020


  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
Mac Mini Late 2014

320.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

830.00 EUR
Pārdod
iPad Air 2 (Space Grey)

245.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies