Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tests: JCW Mini Clubman - pirmie iespaidi

Auto, Testi

Tests: JCW Mini Clubman - pirmie iespaidi

Hmm. Atcerieties ko es teicu iepriekšējajā rakstā par to, ka man ne pārāk patīk jaunais Clubman? Izrādās, es vienkārši nebiju izbraucis ar pareizo versiju…

O, jā! Man iepatikās John Cooper Works versija. Sākumā biju skeptisks pret to, jo visi “īpaši sportiskie” auto parasti ir neciešami cieti un nervozi. Šis nav tas gadījums. JCW Clubman ir ļoti, ļoti feins auto. Tas iet kā raķete, turas kā pa sliedēm, bet tajā pat laikā neklabina zobus un nelauž muguru. Tas ir stingrs, bet ne ciets. Un šim ir pareizie sēdekļi. Īpašie, bet ne tie pārāk šaurie “sporta” spaiņi. Ērti gan tālā ceļā, gan jestrā līkloču celiņā.

Uz priekšu šo auto dzen divu litru 231 zirgspēka dzinējs. Tas pats, kas Cooper S, tikai, nu, jaudīgāks. Riteņi - ja nepieciešams - tiek griezti visi četri. Pārnesumus slēdz automāts un par tā darbību man bija nulle sūdzību, lai kādā režīmā brauktu. Tiesa, lielākoties es braucu tikai Sport režīmā. Nopietni. Šis ir pirmais testa auto, kur es tiešām teju visu laiku lietoju Sport režīmā. Tikai uz šosejas brīžam ieslēdzu zaļo režīmu, lai mazinātu dzinēja troksni. Lielākā daļa auto Sport režīmā ir ļoti nogurdinoši. Tie rūc pārāk skaļi un uzvedas ļoti nervozi. Ne JCW! Tas ir ļoti atsaucīgs, taču bez nepatīkamās raustīšanās.


Patīkami pārsteidza arī degvielas patēriņš. Uz šosejas tas grozījās kaut kur zem sešiem litriem, bet pilsētā zem deviņiem. Protams, tas nav maz ekomobilim, taču tādam niknam auto sporta režīmā tas ir ļoti pieklājīgi. Vienīgā bēda ir tas šaušalīgais degvielas līmeņa rādītājs… Automobilī par 50 tūkstošiem eiro, degvielas līmeni rāda plastmasas izaugums ar spīdošam diodēm. Brrr.

Un jā, es pareizi uzrakstīju - 50 tūkstoši eiro. Par Mini. Par šiku, stilīgu un sportisku Mini. Šeit, protams, bija salikti praktiski visi iespējamie labumi, bez kuriem daudzi varētu iztikt, tomēr grozies kā gribi - cena ir diža.

Divas lietas, kas man nepatīk (ja neskaita to degvielas rādītāju…). Pirmkārt - Bluetooth savienojums. Par to gaudos jau Countryman rakstā un šeit diemžēl nekas nav mainījies. Mūzikas atskaņošana no telefona ir absolūta katastrofa un ja es nopirktu šo auto to nezinot, es prasītu naudu atpakaļ. Otra lieta - tur gan īsti neko nevar mainīt - tikai savus ieradumus - ir ļoti tālu izbīdītais bagāžnieka jumts. Atverot stilīgās bagāžnieka durvis, lai kaut ko paņemtu no bagāžnieka dzīlēm pirmās pāris reizes nāksies pamatīgi apdauzīt pieri. Bet, nu, pāris puni un jau zināsi, ka vajag pieliekties un ielocīties bagāžniekā ar līku muguru.

Visādi citādi šis ir lielisks auto. Es pat nezinu ko piebilst. Skrieniet izmēģināt!
JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

JCW MINI All4 Clubman 2017

Foto: Austris Antons, austrisphoto.com


Foto: Austris Antons, austrisphoto.com


Foto: Austris Antons, austrisphoto.com

  
 
 Iepriekšējais →


.
Trodo.lv tavam auto internetā - labas cenas garantētas! 
comments powered by Disqus


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies