Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Huawei Ascend Mate 7 - pārsteidzoši elegants planšettelefons

Mobilie, Testi

Huawei Ascend Mate 7 - pārsteidzoši elegants planšettelefons

Vēl pirms gada dominējošā doma būtu par milzīgo ekrāna izmēru. Taču šodien, kad pat konservatīvais iPhone pieejams milzu formātā, sešas collas vairs nebiedē. Šis izmērs joprojām nav priekš manis, taču arvien vairāk lietotāju izvēlas tieši planšettelefonus.


Huawei Ascend Mate 7


Ja neskaita neveiklo nosaukumu, Ascend Mate 7 ir ļoti elegants aparāts. Alumīnija korpuss, precīzas salaiduma vietas - prieks skatīties un turēt rokā. Arī pamodinot ekrānu nenākas vilties, saskarne veidota ļoti glītā stilā, ar smalkām līnijām, precīzām formām un bez kliedzošām krāsām. Patīkams kontrasts īpaši pēc pārspīlēti košajiem Samsung telefoniem.

Huawei Ascend Mate 7


Viena no Mate 7 būtiskajām īpašībām ir pirkstu nospiedumu lasītājs. Tas atrodas telefona aizmugurē netālu no kameras. Vieta šķiet neloģiska, taču paņemot telefonu plaukstā, rādītājpirksts var diezgan ātri atrast vajadzīgo iedobi. Sensors pirkstu nolasa uzreiz - līdzīgi kā iPhone pirkstu nospiedumu lasītājs, un tā precizitāti ir patīkami augsta. Tomēr tā novietojums nesniedz maksimālo efektivitāti. Lai telefonu atbloķētu - tas neizbēgami jāpaņem rokā, visai precīzā satvērienā. Ja tas guļ uz galda, nevar uzlikt pirkstu uz ekrāna maliņas, lai atbloķētu, kā tas ir iPhone gadījumā.

Huawei Ascend Mate 7


13 mgeapikseļu fotokamera ir adekvāta. Tā neizceļas ar ko sliktu, bet nepiedāvā arī neko unikālu. Bildes būs gana labas un līdzvērtīgas kā citiem mūsdienu viedtālruņiem. Toties priecēs telefona ietilpīgā baterija, kas ļaus būt bezatbildīgam un nenēsāt līdz rezerves lādētāju.

Huawei Ascend Mate 7


Neslēpšu, ka manī joprojām mīt stereotipiskie aizspriedumi pret ķīniešu ražojumiem. Varbūt tieši tāpēc Mate 7 atstāja tik labu iespaidu, jo daudzkārt pārspēja manas priekšnojautas. Tas ir ļoti kvalitatīvi samontēts, tam ir glīta un pat eleganta saskarne un vismaz manā lietošanas laikā tas uzvedās ļoti korekti bez jelkādām klupnēm.


Huawei Ascend Mate 7  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
Magic Mouse

35.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

830.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
iMac 21

125.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

200.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
iPhone 7 Gold 32GB

165.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies