Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Jau ceturtdien "Strādā jebkur!" - piesakies!

Dažādi

Jau ceturtdien "Strādā jebkur!" - piesakies!Ja vēl neesi pieteicies - piesakies! Būs forši!
ej.uz/stradajebkur vai facebook.com/events/680561952011060/

Šī gada 29. maijā Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Microsoft Latvia un partneru rīkotā “Strādā jebkur!” diena, kuras mērķis ir popularizēt elastīgu darba stilu Latvijā un demonstrēt tā priekšrocības.

Šobrīd dalībai “Strādā jebkur!” dienas akcijai jau saņemti gandrīz 300 dalībnieku pieteikumu no vairāk kā 60 dažādām organizācijām.Šogad elastīgā darba stila piekritēji pulcēsies Spīķeru laukumā 29. maijā no plkst. 13.00 līdz 15.00, un iniciatīvai aicināts pievienots ikviens interesents un uzņēmums. Turklāt šogad “Strādā jebkur!” diena kļūst arī reģionāla, jo akcijai pievienojušās arī Sigulda un Cēsis, kurās arī vienlaicīgi norisināsies pasākumi elastīga darba stila veicināšanai.

“Strādā jebkur!” iniciatīvas īstenošanai šogad ir apvienojušies seši partneri — Microsoft Latvia, Lattelecom, DPA, Go Beyond, Pasaules Dabas Fonds un Rīgas Spīķeri.

Īpaša uzmanība pasākumā tiks veltīta jauniešiem — topošajiem darba ņēmējiem, kuriem elastīgs darbs bieži vien ir vienīgais veids, kā apvienot studijas ar darbu. “Strādā jebkur!” diena būs lieliska iespēja iepazīties ar potenciālajiem darba vai prakses devējiem, kuri atbalsta elastīgu darba stilu.

Papildus tam “Strādā jebkur!” dienas ietvaros norisināsies dažādas aktivitātes, kurās dalībniekiem būs iespēja piedalīties Elva Baltic organizētajās Microsoft Dynamics CRM bezmaksas demonstrācijās, pārbaudīt savu erudīciju fiziskas slodzes apstākļus uz DPA velotrenažiera, kopā ar Pasaules Dabas fonda pandu izglītoties par vides aizsardzību, kā arī izlozēt dažādas balvas un izmantot Rīgas Spīķeru speciālos piedāvājumus. Sliktu laikapstākļu gadījumā tiks nodrošinātas darba iespējas zem nojumes, kā arī būs pieejams bērnu laukums.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Razer Core X Chroma - eGPU

250.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies