Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Lieliskais paroļu glabātājs 1Password pieejams par puscenu

Softs

Lieliskais paroļu glabātājs 1Password pieejams par puscenuSekojot skarbajiem notikumiem ar Heartbleed drošības caurumu, kas pēdējās dienās pārņēma pasauli, paroļu glabāšanas rīka 1Password autori piedāvā savas aplikācijas par puscenu. Aplikācijas pieejamas iOS, Windows un Mac ierīcēm.

1Password ir vizuāli vienkārša aplikācija, kas ļauj vienkopus saglabāt visas dažnedažādo kontu paroles un citus svarīgos datus. Aplikācija arī piedāvā automātiski ģenerēt supersarežģītas paroles, kuras attiecīgajā lapā arī varēs automātiski ierakstīt. Atliek vien pašam izdomāt vienu paroli, ar kuru aizslēgt 1Password. Šo paroli gan vajadzētu izdomāt patiesi sarežģītu. Kā parasti, ieteikums ir izdomāt kādu neloģisku teikumu, nevis raibu simbolu virkni. Piemēram, "5 bebri skrien ap RIMI lielveikalu" ir ļoti droša parole, kuru ir ļoti viegli atcerēties.


1Password datubāzi iespējams sinhronizēt manuāli, vai automātiski izmantojot Dropbox. Tādējādi visas jaunās sarežģītās paroles uzreiz būs pieejamas visās ierīcēs - datoros, planšetēs, telefonos. Aplikācija nav īpaši lēta, taču tās sniegtā drošība un ērtība ir katra iztērētā eirocenta vērta. Šobrīd ir īstais brīdis to iegādāties ar 50% atlaidi.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies