Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Klāt jaunais Samsung flagmanis - Galaxy S5

Mobilie

Klāt jaunais Samsung flagmanis - Galaxy S5Beidzot arī oficiāli klāt. Mazliet lielāks, mazliet jaudīgāks, mazliet glītāks. Un ar pirkstu nospiedumu lasītāju.

Taču tas vēl nav viss - klāt nācis vēl viens viedais pulkstenis Gear Fit.

Samsung atklāj jauno Galaxy S5 viedtālruni

Samsung Electronics prezentējis piektās paaudzes Galaxy S sērijas viedtālruni – Galaxy S5. Jaunais Galaxy S5 iekļauj vairākas būtiskas inovācijas, kas piemērotas ikdienai – tam ir uzlabota kamera, ātrāka datu pārraide ar Download Booster funkciju, vairākas aplikācijas aktīvam dzīvesveidam, kā arī uzlabota aizsardzība.

„Jaunajā Samsung Galaxy S5 esam iekļāvuši tās funkcijas, kuras mūsu klientiem ir vissvarīgākās – lietotāji meklē rīkus, kas palīdz tiem uzlabot ikdienas dzīvi. Papildus pievilcīgajam dizainam, Galaxy S5 ietver arī daudzas noderīgas un svarīgas iespējas, radot vienu no šobrīd tirgū spēcīgākajiem viedtālruņiem,” norāda Džei Kei Šins (JK Shin), Samsung Electronics izpilddirektors un IT & Mobilo sakaru ierīču nodaļas prezidents.Uzlabota kamera
Galaxy S5 ir 16 megapikseļu kamera ar uzlabotu izvēlni un lietotāja saskarni, kas ļauj viegli uzņemt, rediģēt un dalīties ar attēliem. Galaxy S5 ir arī pasaulē ātrākais automātiskais fokuss ar ātrumu līdz pat 0,3 sekundēm, kā arī HDR funkcija. Selektīvā fokusa iespēja ļauj izvēlēties noteiktu attēla laukumu, ko atstāt fokusā, vienlaikus veidojot izpludinātu fonu. Šī funkcija ļauj atteikties no īpaša objektīva, lai radītu sekla asuma dziļuma jeb DOF efektu.

Ātrākā datu pārraide
Galaxy S5 nodrošina šobrīd tirgū vismodernākās LTE un Wi-Fi savienojumu iespējas. Galaxy S5 atbalsta piektās paaudzes WiFi 802.11ac un 2X2 MIMO savienojumu standartus, kā arī plašu LTE savienojuma frekvenču spektru atbilstoši LTE 4. kategorijas standartiem. Lietotājiem, kuriem nepieciešams vēl lielāks datu pārraidīšanas ātrums, radīta Download Booster funkcija – tā ir inovatīva Wi-Fi tehnoloģija, kas ļauj vienlaikus izmantot Wi-Fi un LTE datu savienojumus, panākot vēl ātrāku datu pārraidi.

Noderīgi rīki veselīgai un sportiskai ikdienai
Uzlabotā S Health 3.0 aplikācija piedāvā vairākus rīkus, kas palīdz lietotājiem uzturēt sevi labā fiziskajā formā. Piemēram, personīgais fitnesa informācijas panelis, kas ataino lietotāja aktivitātes un sniedz iespēju sekot tām līdzi – to nodrošina pedometrs, uztura un vingrojumu uzskaite, kā arī jaunais, viedtālrunī iebūvētais sirdsdarbības sensors. Galaxy S5 ir iespējams papildināt ar dažādām sporta aplikācijām un savienot ar jaunajām Gear ierīcēm.

Vēl drošāka ierīces lietošana
Galaxy S5 korpuss ir apgādāts ar IP67 standartam atbilstošu aizsardzību pret putekļiem un ūdeni. Tajā iebūvēts arī pirkstu nospiedumu lasītājs, nodrošinot drošu biometrisko ekrāna bloķēšanas iespēju, kā arī uzticamu mobilo maksājumu funkciju. Lai samazinātu baterijas patēriņu, īpašais enerģijas taupīšanas režīms spēj pārslēgt ekrānu melnbaltās krāsās, kā arī izslēgt nevajadzīgās funkcijas.

Moderns dizains
Galaxy S5 veidots jau pazīstamajā Samsung stilā, papildinot to ar jaunām vēsmām. Korpusa aizmugurējais vāciņš veidots ar perforētu faktūru, un to ir iespējams izvēlēties melnā, baltā, elektro zilā un zeltītā krāsā.

Plānots, ka Samsung Galaxy S5 viedtālruņi Baltijas valstīs būs nopērkami jau aprīlī par aptuveno mazumtirdzniecības cenu 700 eiro.


----
Samsung paplašina viedpulksteņu klāstu ar Samsung Gear Fit

Samsung Electronics izveidojis nozarē pirmo viedpulksteni ar izliektu Super AMOLED ekrānu – Gear Fit. Ekrāns tika speciāli izstrādāts, lai ērti piekļautos lietotāja plaukstas locītavai.

Gear Fit nodrošina visplašākās iespējas aktīvam dzīvesveidam un ir vairāk nekā tikai sporta aproce – ierīce informē lietotājus par ziņojumiem no Galaxy viedtālruņiem, piemēram, ienākošajiem zvaniem, e-pastiem, īsziņām, atgādinājumiem un aplikācijām. Gear Fit ir iespējams pielāgot arī individuālajam stilam, izvēloties aproci melnā, oranžā vai pelēkā krāsā.

Tāpat Gear Fit piedāvā vairākas Samsung radīto valkājamo tehnoloģiju priekšrocības, piemēram, tam ir pielāgojama sporta aktivitāšu programma, kas sniedz personalizētus padomus un rekomendācijas.

Plānots, ka Samsung Gear Fit Baltijas valstīs būs pieejams jau aprīlī par aptuveno mazumtirdzniecības cenu 200 eiro.


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies