Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Klāt Nokia ar Android - Nokia X

Mobilie, Video

Klāt Nokia ar Android - Nokia XŅemam Android OS, izmetam ārā visu, kas ir saistīts ar Google, ieliekam Here kartes, OneDrive mākoni un Outlook pastu. Kas sanāk? Pareizi - Nokia viedtālrunis, kas izmanto visus Android labumus bez Google līdzdalības. Turklāt tas viss pieejams trīs dažādās versijās. Smalki.


Šodien Mobile World Congress ietvaros Nokia prezentēja piecas jaunas, cenas ziņā pieejamas ierīces – trīs jaunās sērijas Nokia X viedtālruņus, kā arī arī mobilos tālruņus Nokia 220 un Nokia Asha 230

Nokia Devices & Services izpilddirektors Stīvens Elops skaidro: “Mūsu pārdomātā pieeja ir piedāvāt četru segmentu produktus: tādus cenas ziņā pieejamākos mobilos tālruņus kā Nokia 220, Asha sērijas skārienjutīgos tālruņus – tādus kā jaunais Nokia Asha 230, jaunos Nokia X, Nokia X+ un Nokia XL viedtālruņus, kā arī Lumia sērijas viedtālruņus, kuros mēs ieviešam iespaidīgākās inovācijas un kuri ir pilnībā savietojami ar Microsoft produktu lietošanas pieredzi.”
Nokia X sērija

Jaunās Nokia X sērijas viedtālruņi iekļauj labākās iespējas un pakalpojumus no Nokia - tajos pieejamas AndroidTM lietotnes un Microsoft pakalpojumi. Trīs jaunie Nokia X sērijas viedtālruņi – Nokia X, Nokia X+ un Nokia XL – radīti, balstoties uz atpazīstamo Nokia augstās kvalitātes dizaina pieredzi, un to saskarne radīta, iedvesmojoties no Nokia Lumia sērijas. Jauno viedtālruņu sākuma ekrāns balstīts uz tiešsaistes elementiem, kas nodrošina vienkāršu personalizēšanas veidu, ļaujot izkārtot lietotnes un tālruņa funkcijas pēc saviem ieskatiem. Paziņojumu centrs Fastlane, savukārt, ļauj ērti un ātri pārslēgties starp iepriekš izmantotajām lietotnēm.

Nokia X viedtālruņos pieejams karšu un navigācijas pakalpojums HERE Maps, kā arī tādi Microsoft pakalpojumi kā Skype, tiešsaistes krātuve OneDrive un Outlook.com.

Visi trīs Nokia X sērijas viedtālruņi ir aprīkoti ar Qualcomm® SnapdragonTM divkodolu procesoru un divu SIM karšu atbalstu (Dual-SIM). Nokia X viedtālrunim ir četru collu IPS LCD displejs un 3 megapikseļu kamera. Nokia X+ ir pielāgots multimediju entuziastiem – pateicoties lielākai atmiņai, tajā var baudīt vairāk spēļu, mūzikas, foto un video satura. Trešais Nokia X sērijas pārstāvis – Nokia XL – aprīkots ar piecu collu displeju un divu megapikseļu priekšējo kameru, kas lieliski noder, piemēram, Skype video zvaniem. Tāpat Nokia XL ir arī 5 megapikseļu galvenā kamera ar autofokusu un zibspuldzi.

Nokia Asha 230 un Nokia 220

Nokia Asha 230 papildina Asha sērijas viedtālruņu saimi un ir lielisks tālrunis tiem, kas pirmo reizi iepazīstas ar skārienjutīgo mobilo tālruņu iespējām. Nokia Asha 230 iekļauj visas Nokia Asha operētājsistēmas funkcijas, tajā skaitā Fastlane un pieeju tādām populārām lietotnēm kā WhatsApp un WeChat. Līdz ar drīzumā pieejamo programmatūras atjauninājumu, Nokia Asha 230 iegūs pieeju Microsoft tiešsaistes krātuvei OneDrive 7GB failu uzglabāšanai bez maksas un iespēju automātiski tajā augšupielādēt fotoattēlus. Nokia Asha 230 ir līdz šim cenas ziņā vispieejamākā Asha skārienjutīgā ierīce.

Nokia prezentēja arī mobilo tālruni Nokia 220. Tam ir 2,4 collu ekrāns, 2 megapikseļu kamera un līdz pat 32GB microSD kartes atbalsts.
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies