Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Tilde izlaidusi latviski runājošu latu-eiro konvertētāju mobilajām ierīcēm

Mobilie, Softs

Tilde izlaidusi latviski runājošu latu-eiro konvertētāju mobilajām ierīcēmAtstāšu komentārus jūsu ziņā. Zemāk oficiālā informācija.


Tilde izstrādājusi pirmo mobilo lietotni ar iebūvētu balss atpazinēju latviešu valodā, kas paredzēta latu un eiro valūtas ērtākai konvertācijai. Konvertētājs ļauj ierunāt latu vai eiro naudas summu latviski, bet rezultātu otrā valūtā izrunā 3D animācijas varonis vārdā Ēriks. Mobilā lietotne ir piemērota visiem, kas vēlas ērti konvertēt eiro un latu summas, ierakstot skaitļus vai nu tradicionālā veidā, vai tos vienkārši ierunājot.

Lietotne Ēriks bez maksas pieejama jebkuram Android un Apple iOS mobilo ierīču lietotājam.Ar šo lietotni pirmo reizi īstenots pilns balss dialogs latviešu valodā. Unikālās Tildes izstrādātās latviešu balss tehnoloģijas spēj lietotāja sacīto pārveidot tekstā un sniegt atbildi datora sintezētā balsī. Inovatīvs ir arī virtuāla tēla lietojums, kas tehnoloģiju izmantošanu tuvina veidam, kā cilvēki sazinās savā starpā.

Tā kā Ēriks ir pirmais latviešu valodas balss atpazinējs, tas vēl „mācās” latviešu valodu. Lietotāji palīdz Ērikam arvien precīzāk atpazīt latviskos skaitļa vārdus – jo vairāk to izmantosim, jo labāk tas apgūs latviešu valodu. Tādējādi lietotne palīdz nostiprināt latviešu valodu digitālajā laikmetā un veicina balss tehnoloģiju attīstību mobilajās ierīcēs.
Balss tehnoloģijas un mobilo lietotni izstrādājusi Tildes Inovāciju laboratorija, kas veic zinātniskus pētījumus un eksperimentālas izstrādes valodas tehnoloģiju jomā. Pētījumi veikti Kompetences centru programmas ietvaros, sadarbojoties arī ar Latvijas Universitātes Matemātikas un Informātikas institūtu.

Sabiedrība Tilde ir vadošais valodas tehnoloģiju uzņēmums Baltijā. Tilde ir dibināta 1991. gadā Rīgā, uzņēmumam ir biroji arī Tallinā un Viļņā. Tilde aktīvi sadarbojas ar vadošajām Eiropas universitātēm, radot pasaules līmeņa inovācijas valodas tehnoloģijās.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
SONY BTX300 Bluetooth_WiFi

95.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro 2017

750.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Logitech WiFi Keyboard

45.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 5_ 64GB

165.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies