Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Izliekto televizoru ēra sākusies - Samsung un LG piedāvā arvien lielākus līkos televizorus

Tehnika

Izliekto televizoru ēra sākusies - Samsung un LG piedāvā arvien lielākus līkos televizorusLabā ziņa? Beigusies ir 3D ēra. Visi iztrakojās un palika rāmi. Nākamais solis - visai loģisks - ir izšķirtspējas palielināšana līdz 4K, jeb UHD. Kas ir forši, diemžēl joprojām nav ierīču un servisu, kas spētu piedāvāt 4K saturu "mājas lietotājam".

Kas ir sliktā ziņa? Korejieši ir atklājuši, ka ekrānus var locīt. Un tā tagad ir jaunā mode - izliekti televizori. Vispār jau korekti būtu teikt ieliekti, bet nez kāpēc tos sauc par izliektiem.

Lūk divi karstākie jaunumi Samsung un LG izpildījumā. Viens par otru lielāks un smalkāks. Nenoliedzami eleganti. Tas praktiskums gan tāds apšaubāms. Senos laikos kinoteātru ekrāni bija izliekti, lai kompensētu projektora fokusa attālumu, taču televizoram šāda problēma nepastāv. Pieņemsim to vienkārši par modes lietu. Slikti jau katrā ziņā nav.


Zemāk oficiālā informācija par abiem verķiem.


Samsung CES 2014 izstādē izrāda pirmos izliektos Ultra augstas izšķirtspējas (UHD) televizorus, nostiprinot līderpozīcijas izliekto un UHD televizoru segmentā

Ar jauno izliekto dizainu, UHD un paplašinātajām Samsung Smart TV funkcijām Samsung sniedz lietotājiem bagātīgāku izklaides pieredzi.

Samsung Electronics, līderis TV tehnoloģiju jomā, šodien prezentējis pirmo pārdošanai paredzēto izliekto augstas izšķirtspējas (UHD) televizoru, kā arī iepazīstinājis ar 2014. gada izliekto un UHD televizoru piedāvājumu. Jauno produktu portfelis nostiprina Samsung līderpozīcijas un nosaka jaunus inovāciju, dizaina un satura standartus globālajā tirgū.

2014. gadā Samsung apņēmies attīstīt jaunās tehnoloģijas un paātrināt to nonākšanu patērētāju mājās, laižot pārdošanā desmit Samsung UHD TV modeļus, kuru vidū ir arī pasaulē lielākais šīs sērijas pārstāvis ar 110 collu ekrānu un seši izliektā ekrāna modeļi.

Gūsti visaptveroša skatīšanās pieredzi
Uzsākot pilnīgi jaunu televīzijas ēru, Samsung sapludina inovatīvo izliekto TV dizainu ar UHD tehnoloģijām. Šie televizori pašos pamatos maina veidu, kā cilvēki skatās TV. Izliektais ekrāns rada klātbūtnes sajūtu, kādu nespēj sniegt plakanie ekrāni, turklāt platākais skatīšanās laukums rada panorāmas efektu, kas liek displejam izskatīties lielākam, nekā tas ir patiesībā. Izliektais dizains uztur līdzsvarotu un vienmērīgu skatīšanās distanci, savukārt uzlabotais skata leņķis un augstāks kontrasts no dažādiem skatupunktiem pārliecina ikvienu skatītāju, ka tieši viņš izvēlējies vislabāko sēdvietu istabā. Lai palielinātu izliekto televizoru priekšrocības, Samsung izstrādājis optimālu 4200R izliekumu, kas nodrošina vislabāko attēla kvalitāti, skatoties no 3-4 metru attāluma. Izliekuma un UHD tehnoloģijas kombinācija rada absolūti ieskaujošu skatīšanās pieredzi – krāšņas krāsas, attēla skaidrība un detalizācija liek noticēt, ka acu priekšā ir nevis televizora ekrāns, bet gan reāla dzīva aina.

Samsung prezentējis arī HU8500 sēriju – pasaulē pirmos izliektos UHD televizorus, tāpat piešķirot izliekto dizainu arī saviem Full HD tehnoloģijas flagmaņiem - H8000 LED TV modeļiem.

Iepazīstinām ar labākiem un plašākiem Samsung UHD TV modeļiem
UHD televizori, kuru izšķirtspēja četrkārtīgi pārsniedz Full HD, piedāvā nepārspētu attēla kvalitāti. Pateicoties UHD Upscaling tehnoloģijai, kas pieejama visos Samsung UHD televizoros, skatītāji saņem labāko iespējamo attēlu neatkarīgi no signāla avota. Šī tehnoloģija ar unikālu četru pakāpju procesu, kas ietver signāla analīzi, trokšņu samazināšanu, detalizācijas analīzi un izšķirtspējas uzlabošanu, pārvērš Full HD, HD un zemākas izšķirtspējas saturu gandrīz UHD līmeņa attēlā.

Samsung UHD TV ne vien atbalsta šodienas standartus, ieskaitot HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 un HDCP 2.2, bet ir arī vienīgie televizori tirgū, kas ir gatavi nākotnei ar One Connect Box. One Connect box ir neatņemama UHD TV sastāvdaļa, kas iekļauj visas TV nepieciešamās komponentes, programmnodrošinājumu un savienojumu ligzdas, tā nodrošinot SMART TV funkcijas. One Connect Box lietotājam dod iespēju bagātināt un uzlabot esošā UHD TV funkcijas neiegādājoties jaunu TV ierīci, bet vienkārši pieslēdzot jaunu One Connect Box.

Samsung 2014. gadā piedāvās pilnu TV klāstu, kurā būs 10 UHD Smart TV modeļi izmērā no 46’ līdz elpu aizraujošiem 110’ modeļiem, turklāt gan ar izliekta, gan ar plakana ekrāna dizainu.

Gudra pieredze: Tagad gudrāki, vieglāki un ātrāki nekā jebkad
Samsung Smart TV ir kļuvuši vēl vieglāki, ātrāki un izklaidējošāki. Jaunā Multi-Link funkcija ļauj uz lielajiem ekrāniem darīt vairākas lietas vienlaikus, piemēram, sadalīt ekrānu, lai Live TV skatīšanās laikā labajā ekrāna pusē meklētu saistītu informāciju interneta pārlūkā, YouTube vai citā kanālā. Samsung jaunajā HU8500 sērijā lietotājiem ļauj sadalīt lielo ekrānu četrās daļās.

2014.gada Samsung Smart Hub ir intuitīvāks un patīkamāks. Jaunajā dizainā saturs ir sakārtots tā, lai tam būtu vieglāk piekļūt, līdz ar to lietotāji var labāk kontrolēt savu izklaides pieredzi. Multimediju panelī sakombinēti divi bloki – Foto/Video/Mūzika un socializācija, radot telpu personīgajam saturam un saziņai ar draugiem.

Pateicoties uzlabotam četrkodolu procesoram, jaunais Smart TV ir kļuvis neticami ātrs. QuadCore Plus ir divas reizes ātrāks. Tas operatīvi ielādē saturu un nodrošina ātrāku navigāciju Smart TV. Instant On rūpējas, lai televizors ieslēgtos ātrāk nekā jebkad. Samazinot gaidīšanas laiku, Samsung palīdz patērētājiem piekļūt izklaidei bez liekas vilcināšanās.

Samsung 2014.gada UHD TV modeļi:
Samsung HU8500 Series UHD TV – Pasaulē pirmais izliektais UHD – HU8500 Series sniedz visaptverošu skatīšanās pieredzi, pateicoties pārsteidzošai UHD attēla kvalitātei, ieliektajai formai un unikālam dizainam – rāmja mala un paliktnis šķietami izzūd. Paliek tikai izcils 4K attēls un plašāks skatīšanās lauks. Tas nodrošina neticamas krāsas, nezaudējot detaļas. Izliektajiem TV ir divreiz lielāka kontrasta attiecība normālā skatīšanās vidē, salīdzinot ar plakanā ekrāna TV. Šī Samsung otrā izliekto ekrānu paaudze ir piestiprināma pie sienas, izmantojot speciāli izstrādātu uzkabi, kas atbilst VESA standartiem. HU8500 Series būs pieejams ar 78’, 65’ un 55’ ekrānu.

Samsung S9 Series UHD TV – pasaulē lielākais UHD displejs – Samsung izdaudzinātā S9 sērija aug, sasniedzot 110 collas – lielāko ekrānu, kas nodrošina UHD izšķirtspēju. Varenais izmērs kopā ar Samsung vienreizējo UHD attēla kvalitāti un krāsu precizitāti piedāvā vēl nebijušu skatīšanās pieredzi. Premium sērija ar Frame TV maina TV dizaina paradigmu. Ekrāns ir revolucionārs koncepts salīdzinājumā ar pagātnes lielo TV stereotipisko četrstūra dizainu. Izmantojot kompresijas rāmja tehnoloģiju, Samsung radījis stingru un stabilu struktūru, kas vienlaikus ir plāna un gluda. Frame TV izvairās no četrstūra melnā rāmja un ierastās balsta kājas, tādējādi uzsverot, ka S9 ir kaut kas īpašs un iepriekš neredzēts. S9 Series pieejams 110’ un 85’ izmērā.

Samsung U8500 Series UHD TV – uzlabota UHD attēla kvalitāte – U8500 Series sniedz UHD izšķirtspēju un detalizāciju, nepārspējamu attēla tīrību un bagātīgu kvalitāti. Televizors ne vien analizē signāla avotu un samazina traucēkļus, bet arī papildina attēla detaļas, balstoties uz informāciju no attēla kvalitātes datubāzes, kas iestrādāta TV sistēmā mikroshēmā (SoC). Tā rezultātā ierīce var precīzāk attēlot smalkas detaļas - tādas kā ādas reljefs, lai radītu teicami pielāgotu UHD attēlu. Samsung U8500 UHD tikai trīs centimetrus biezais un 7 milimetrus platais rāmis rada ilūziju, ka apkārt panelim rāmja nemaz nav. Sērijas modeļi būs pieejami ar piecu izmēru ekrāniem: 75’, 65’, 60’, 55’, 50’.Izstādē CES 2014 LG iepazīstinās ar pilnīgi jaunu Ultra HD televizoru klāstu

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 iepazīstinās ar plašu Ultra HD televizoru klāstu. Arī šogad LG kārtējo reizi paaugstinās nozares standartus, prezentējot pasaulē pirmo 21:9 formāta ieliekto Ultra HD televizoru (modelis: 105UC9), kura ekrāna izmērs pa diagonāli veido iespaidīgas 105 collas.

Pasaulē pirmais 105-collu ieliektais Ultra HD televizors
LG jaunajam ieliektajam Ultra HD televizoram (modelis 105UC9) ir milzīgs 105 collu ekrāns ar 21:9 formātu un 5120 x 2160 5K izšķirtspēju. Rezultātā tiek iegūta patiesi kinematogrāfiska skatīšanās pieredze mājas apstākļos. Īpaši platais ekrāns nodrošina skatītājiem iespēju piekļūt satura informācijai ekrāna malā, neaizsedzot uz ekrāna notiekošo.

Jaunā Ultra HD televizora vienreizējo attēla kvalitāti papildina spēcīga un bagātīga skaņa, ko nodrošina uz priekšu vērsta 7.2 vairāku kanālu audio sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar Harman Kardon. Ietverot LG jauno Ultra Surround konceptu, skaļruņi rada neazmirstamu auditorijas pieredzi.

Plašs premium 4K Ultra HD televizoru klāsts
Papildus popularitāti guvušajam 105 collu ieliektajamm Ultra HD televizoram LG prezentēs arī UB9800 sērijas 4K Ultra HD televizoru klāstu, kurā iekļauti 65, 79, 84 un 98 collu modeļi. UB9800 sērija ir aprīkota ar unikālu patentētu mikroshēmu, kas nodrošina Ultra HD izšķirtspēju un optimizē kopējo attēla kvalitāti. Pateicoties šai mikroshēmai, LG jaunākā Tru-ULTRA HD Engine Pro tehnoloģija vēl vairāk atšķir televizora attēla kvalitāti no konkurentiem.

UB9800 piedāvā kvalitātes uzlabošanos funkciju, kas SD, HD vai Full HD satura kvalitāti paaugstina tuvu 4K attēla kvalitātei. Darbojoties tandēmā ar uzlabotu Super Resolution algoritmu, Tru-ULTRA HD Engine Pro garantē krietni baudāmāku skatīšanās pieredzi, likvidējot vizuālās kļūdas, kas sastopamas citās kvalitātes uzlabošanas sistēmās. Turklāt Tru-ULTRA HD Engine Pro arī atbalsta 4K Motion Estimation Motion Compensation (MEMC) tehnoloģiju, kura nodrošina skaidru un reālistisku attēlu bez kustības kropļojumiem.

Ultra HD televizori arī aprīkoti ar iebūvētu 4K HEVC 60p dekoderu, kas spēj atkodēt pārraides signālus gan H.264, gan HEVC H.265 formātos ar kadru nomaiņas ātrumu 30p vai 60p. Turklāt tie bez problēmām spēj attēlot Ultra HD saturu no praktiski jebkura ievades avota, tostarp HDMI 2.0, USB un LAN. Jaunie modeļi nodrošina arī unikālu Ultra HD CINEMA 3D iespēju, kurā izmantota Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģija, lai attēlotu pārliecinošus 3D attēlus bez samiglojuma un ņirboņas. Papildus, LG jaunie Ultra HD televizoru modeļi ir aprīkoti ar 3840 x 2160 izšķirtspējas ULTRA IPS paneļiem.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Meiteņu velo, 24

245.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

315.00 EUR
Pārdod
Vw Golf 5

3200.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

245.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

125.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies