Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Lai caurules neaizsaltu

Dažādi
Lai caurules neaizsaltu

Tagad, kad ārā spīd saule, ir silts un ledus kūst, par ledu var pat pajokot. Lūk, kāds stāsts no Ķīnas.

 

Kāds ķīniešu puika, sauksim viņu par Venšuju, savā 58 gadu vecumā sastapās ar nepatīkamu pārsteigumu - māju, kurā viņš bija dzīvojis pēdējos 35 gadus, celtniecības kompānija bija nolēmusi nojaukt, lai uzbūvētu tirdzniecības centru.

 


 

Protams, lai nojauktu māju, ir jātiek vaļā no tās iemītniekiem. Daži aizvācās paši, citi pieņēma būvnieka piedāvātās kompensācijas, bet mūsu draugs Venšujs izrādījās ar stingru raksturu apveltīts un atbilstoši ķīniešu likumdošanai turpināja apdzīvot savu mitekli, gaidot, kamēr celtnieki pratīsies piedāvāt adekvātu summu.

 

Pienāca ziema. Par mājas apkuri, protams, neviens nerūpējās, taču ūdens piegādi Ķīnā laikam aizliegts atslēgt. Tomēr neapkurinātā mājā, paši ziniet, caurules vienā jaukā dienā ņems un aizsals - bet tad Venšujam nāktos iet prom, jo bez ūdens dzīvot arī nevar. Risinājums? Elementāri - jāatver krāns, lai ūdens tek visu laiku un caurules neaizsalst. Un, lai būtu interesantāk, pie šī krāna var pielikt šļūteni un izkarināt pa logu. Par spīti būvniekam un par prieku sala zobam.

 

Leduskritums


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies