Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Mobilā nedēļa: Feisbuka telefons, Amazon telefons un gandrīz bezmaksas Wifi

Mobilie

Mobilā nedēļa: Feisbuka telefons, Amazon telefons un gandrīz bezmaksas WifiSpraiga nedēļa. Lielāko un nebaidos teikt nozīmīgāko notikumu pēdējo gadu laikā sarīkoja Facebook izlaižot savu Home Android telefoniem. Tikmēr mēs esam tikuši pie bezmaksas bezvadu interneta.
Facebook Home - vairāk kā aplikācija

Ceturtdienas vakarā saulainajā ASV Facebook smaidīgais šefs Cukerbergs prezentēja Facebook Home - jaunu aplikāciju Android telefoniem, kas "pārņem" telefona vadību savā varā. Home aizstāj Android saskarni, tās vietā rādot glīti noformētu Facebook jaunumu plūsmu. Interesanti, ka informācija ir aktīva un dinamiska jau pamodinot telefonu - vairs nav vajadzīga īpaša atbloķēšana.

Facebook Home pārņem arī īsziņas, kas tiek apvienotas kopā ar Facebook mesendžera ziņojumiem. Šie ziņojumi iegūst augstāku prioritāti kā līdz šim un katra jauna ziņa izlec uz ekrāna neatkarīgi no atvērtās aplikācijas. Interesanti, bet potenciāli kaitinoši.

Tomēr interesantākais šajā stāstā ir pati ideja - aplikācija, kas aizstāj Android saskarni teju pilnībā pārņemot visu vadību un dramatiski samazinot iespēju un nepieciešamību izmantot paša Android vidi. Šādi Facebook demonstrē kolosālu attapību - ar pašas Google metodēm Facebook pārņem savā varā Google izstrādātos sistēmu.

Kā zināms, abi uzņēmumi galveno peļņu gūst no reklāmām, un Facebook neslēpj, ka arī jaunajā Home vidē tiks rādītas reklāmas. Radusies situācija, kad Facebook pārņem iespēju demonstrēt reklāmas Google radītajā sistēmā jau nosaukta par, maigi sakot, ironisku. Google pagaidām situāciju nekomentē.HTC First - pirmais Facebook telefons

Reizē ar Home aplikāciju Facebook prezentēja arī īpaši Home pielāgotu viedtālruni HTC First. Iepriekš ilgi klīda runas par Facebook izstrādātu telefonu, tomēr izrādās, ka tāds nemaz nav vajadzīgs. Atliek vien radīt aplikāciju, kas spēj pārņemt jebkuru telefonu. Tomēr Facebook neslēpj vēlmi kādreiz izlaist paši savu aparātu un HTC First ir pirmais solis šajā virzienā.

Nekāds dižais šis telefons nav, taču vidusmēra lietotāju apmierinās pilnībā. Diemžēl vismaz pagaidām tas būs pieejams vien ASV.Amazon telefons?

Kamēr Facebook izlaiž aplikācijas un telefonus, ar jaunu sparu atsākas baumas par Amazon izstrādāto telefonu. Baumu iemesls - Amazon komandai pievienojies bijušais Microsoft Windows Phone menedžeris Čārlijs Kindels. Amazon jau šobrīd ražo vairākus planšetdatorus ar savu Android versiju, tāpēc arī telefons ir realitāte tuvā nākotnē.

Šobrīd Amazon planšetdatorus pārdod aizdomīgi lēti, jo uzņēmuma galvenais mērķis ir piesaistīt arvien vairāk lietotāju savam veikalam un peļņu gūt no pirkumiem nākotnē.Gandrīz bezmaksas Wifi

Pie mums neviens gan vēl netaisās ražot viedtālruņus, toties piedāvā bezmaksas internetu. Tā Lattelecom izziņo vairāk kā 2000 punktus Latvijā, kur ir pieejams bezmaksas Wifi internets. Šis ir liels solis pareizajā virzienā, tiesa, lietotājiem jārēķinās ar nelielu "samaksu" - lai lietotu šo pieslēgumu reizi pusstundā nāksies noskatīties reklāmu.

Jādomā, ka ar 2000 punktiem attīstība nebeigsies un drīz visa Latvija būs noklāta ar Wifi.Eiropa pret Google

Eiropā turpinās bezgalīgā cīņa par privātumu. Tā sešas ES valstis apvienojušās cīņā pret Google. Kopīgā rīcībā pret "Google" par to, ka kompānija neatcēla pagājušajā gadā ieviestās izmaiņas lietotāju privātuma politikā, vienojās Francijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Vācijas, Spānijas un Itālijas personu datu aizsardzības iestādes. Ja regulatoriem izdosies panākt savu taisnību, "Google" draud naudassods vai darbības ierobežojumi visās 27 ES valstīs.

Cerēsim, ka taisnība uzvarēs. Lai kurā pusē tā būtu…
Tumsa Windows Phone tuneļa galā

Mobilā tirgus pētnieki Gartner izplatījuši ziņojumu par bažām par Windows Phone nākotni. Microsoft kūrētās mobilās OS dzīve līdz šim nav bijusi rožaina un ja tajā netiks veiktas būtiskas pārmaiņas, Windows Phone varētu izzust pāris gadu laikā. Jācer, ka Microsoft ir kāds triks padomā, kas atjaunos pircēju un galvenais - pārdevēju ticību šai OS.Google apsver WhatsApp iegādi

Vismaz tā baumo internetos. Turklāt minēta pat iespējamā darījuma summa - 1 miljards ASV dolāru.

WhatsApp ir populāra saziņas aplikācija, kas daudziem aizstāj īsziņas. Aplikācija lietojama dažādās OS. Šobrīd nav zināms kāds liktens to sagaidītu, ja tā nonāktu Google varā.
Rozā Betmens

Nedēļas KPV (kas, pie velna?) devai - Google šefs Sergejs Brins ar Google Glass brillēm brauc rozā Tesla elektromobilī, kas dekorēts kā Betmena auto...


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro

145.00 EUR
Pārdod
Asus VivoBook 14 X420UA

395.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies