Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Pieķerts jaunais Mini (ar dramatiski mainītu interjeru)

Auto

Pieķerts jaunais Mini (ar dramatiski mainītu interjeru)Acīgiem fotogrāfiem izdevies pieķert jauno Mini Cooper, kurš veikalu plauktos varētu nonākt kaut kad nākamgad. Auto ir pamatīgi maskēts, taču ir nepārprotami redzams, ka ir saglabāta tā klasiskā forma. Salons, savukārt, ir kārtējo riezi piedzīvojis pārmaiņas.

Tas lielais milzīgais spidometrs paneļa centrā ir transformējies un kļuvis pār mājvietu infoizklaides iekārtai, kas visticamāk atkal būs pieejama divos veidos - vienkāršā, ar mazu ekrānu un "krutā", ar lielu skārienjutīgo ekrānu. Pats spidometrs, šķiet, ir beidzot aizceļojis tur, kur tam ir jābūt - tieši virs stūres. Uz pašu stūri šajā bildē varam neskatīties, jo tā ir standarta BMW stūre, kas diez vai tiks izmantota.

Neskatoties uz to, ka auto vēl ilgi nebūs pieejams, jau tagad cilvēku viedokļi dalās par jauno interjeru. Tas milzīgais aplis šobrīd jau šķiet bezjēdzīgs, ja reiz tajā nav spidometra. Tāpat visai nedabīgi izskatās blakus lielajam aplim esošās četrstūrainās ventilācijas atveres.


Protams, viss vēl var mainīties, bet tas neliedz mums jau tagad apspriest šo kulta auto. Kā jums patīk jaunais jaunais jaunais Mini?

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies