Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Sasodīts! Piedalies konkursā un laimē Klārksona grāmatu

Dažādi

Sasodīts! Piedalies konkursā un laimē Klārksona grāmatuApmēram tieši šobrīd veikalu plauktos var sākt atrast īgnā brita Džeremija Klārksona grāmatu "Sasodīts! Pasaule Klārksona acīm" un kur nu vēl labāk atzīmēt šo notikumu kā ar lasītāju konkursu. Piedalies un laimē šo grāmatu!

Klārksons ir kašķīgs vīrs, taču bieži vien viņš spēj ne tikai norādīt uz problēmām šajā pasaulē, bet arī piedāvāt konkrētus risinājumus. Reizēm tie ir vienkārši, reizēm apbrīnojami, reizēm absurdi. Par problēmām un to risinājumiem arī ir šis konkurss.

Lai piedalītos komentāros apraksti kādu problēmu, kurai tu vari piedāvāt risinājumu. Tas var būt gan reāls, gan absurds, gan vienkārši politiski un sociāli nekorekts, taču tam ir jāatrisina izvirzītā problēma. Nu, piemēram, lai atrisinātu bedraino ceļu problēmu Latvijā jāpieņem likums, kas visiem liek pārvietoties ar tankiem. Esiet radoši!


Divi mūsuprāt interesantāko pieteikumu autori saņems balvā Klārksona grāmatu un žurnāla Top Gear abonementu trīs mēnešiem.

Konkurss sākas šobrīd un rezultāti tiks apkopoti pēc Lieldienām. Rakstot komentāru neaizmirsti norādīt epastu - mēs nespamosim, tas vajadzīgs tikai, lai sazinātos ar uzvarētājiem.Par grāmatu:

Sasodīts! Pasaule Klārksona acīm

Svaiga gaisa malks mūsdienu politkorektajā pasaulē – tikko arī latviešu valodā iznācis populārā britu žurnālista un TV zvaigznes Džeremija Klārksona asprātīgo, ironisko un absolūti politnekorekto eseju krājums “Sasodīts! Pasaule Klārksona acīm”.

Ilggadējais raidījuma TopGear (Latvijas TV demonstrē ar nosaukumu Gāzi grīdā!) runasvīrs dalās gadu gaitā uzkrātajā pieredzē par... gandrīz visu: bērnu audzināšanu, likumiem ASV, Lielbritānijas karalisko ģimeni, alkohola veselīgumu, sportu un sportistiem, mājdzīvniekiem un politiku, stāsta par dažādu valstu apmeklējumiem un roņa līķa likvidācijas iespējām blīvi apdzīvotā vietā. Britu melnais humors tā vislabākajās izpausmēs – tā īsumā varētu raksturot Dž. Klārksona izteikumus. Viņš ir tik atklāts, ka brīžiem šķiet: nu kā gan mūsdienās tā drīkst! Lasot Klārksona atklāsmes nodaļu pēc nodaļas, skaļi smiekli parasti mijas ar piekrītošiem saucieniem: jāa, tā nu tas tiešām ir! Viņa priekšlikumi ceļā uz labāku dzīvi tepat un tagad ir vismaz uzklausāmi, un dalīšanās ar stāstiem par TopGear filmēšanas laikā piedzīvoto atsauks atmiņā labākos no redzētajiem raidījumiem. Kad smieklos aizelsdamies lasīsiet šīs grāmatas fragmentus priekšā tiem cilvēkiem, kas atradīsies tuvumā, esiet piesardzīgs – viņi šo grāmatu jums var atņemt, lai lasītu paši!

Kārļa Dambrāna, blogera un Delfi Tehnika redaktora atsauksme par šo grāmatu: “Klārksons ir īsts mākslinieks. Jokdaris. Īgņa. TV zvaigzne un filozofs. Vislabāk mēs viņu pazīstam no TV ekrāniem, kur viņš parasti ālējas ar autiņiem, taču aiz bravūrīgās fasādes redzams ļoti profesionāls žurnālists. Viņš neko nedara pavirši un jebkurai tēmai pieiet ar pilnu atbildību.

Klārksons prot spēlēties ar lasītāja uztveri. Izpēta, izklāsta, un kā tāds burvju mākslinieks ar veiklu žestu pagriež uzburto ainu kājām gaisā, ļaujot to ieraudzīt no komiskās un ironiskās puses.

Grāmatu iesaku izlasīt visiem, kas grib izbaudīt sviestmaizes izmēra prātojumus par ikdienā piedzīvoto – no cilvēka ar lielāko ego Lielbritānijā. "

“Paģiras ir atgādinājums par jauki pavadītu laiku. Mums jāiemācās tās pieņemt un apskaut.”

“Vīrietis vidēji 394 dienas savā dzīvē pavada, sēžot uz poda. Es to nemaz neuztveru kā izšķiestu laiku.”

“Kāpēc gan lidmašīnās neieviest plauktus ar skaņu izolāciju, kur ievietot zīdaiņus?”

“Roņi ir neticami slikti veidoti. Pat visvieglākais pieskāriens liek viņu miesas gabaliem atdalīties no ķermeņa.”

“Daudzu gadu gaitā esmu turējis, mīlējis un netīši nogalinājis gandrīz vai visus mūsu planētas dzīvnieku pārstāvjus.”

“Esmu vīrietis. Es to zinu, jo man daudz labāk patīk Uma Tūrmane, kas ir sieviete no galvas līdz kājām, nevis Keita Mosa, kuru no aizmugures tikpat labi var noturēt par zēnu.”


Grāmatu iesaka žurnāls TopGear Latvija.

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Samsung Galaxy S10e black

209.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

395.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

425.00 EUR
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

499.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies