Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Saskaiti elektrību! Latvenergo izstrādā mobilo aplikāciju elektroenerģijas uzskaitei

Mobilie, Softs

Saskaiti elektrību! Latvenergo izstrādā mobilo aplikāciju elektroenerģijas uzskaiteiVai nav forši, ka arī pašmāju uzņēmumi sāk veidot mobilās aplikācijas? (ir, ir forši!) Lūk Latvenergo jaunums, kas palīdzēs pierakstīt, atcerēties un salīdzināt patēriņu. Ērti un glīti!

AS „Latvenergo” ir pirmā energokompānija Baltijā, kas izstrādājusi elektroenerģijas patēriņa uzskaites aplikāciju. Mobilā aplikācija ļauj fiksēt un nosūtīt skaitītāja rādītājus, sekot individuālā patēriņa apjomam vairāku mēnešu garumā.Aplikācija nodrošina iespēju ātri pieteikt bojājumus elektrotīklā, kā arī sazināties ar klientu apkalpošanas centru.
Savlaicīga, efektīva un atvērta komunikācija ar sabiedrību ikdienā ir viens no AS „Latvenergo” klientu apkalpošanas mērķiem. Ņemot vērā komunikācijas tendences sabiedrībā un attīstot efektīvu savstarpējo saziņu ar klientiem AS „Latvenergo” ir izveidojusi mobilo aplikāciju jeb viedtālruņiem, planšetdatoriem u.c. pielāgotu programmatūru elektrības ikdienas patēriņa monitorēšanai. Tādējādi uzņēmums ir pirmā energokompānija Baltijas valstīs, kas saviem klientiem nodrošina šādu modernu komunikācijas veidu.

„Baltijā esam lielākie elektroenerģijas tirgus dalībnieki un šobrīd varam lepoties arī ar soli priekšā saviem konkurentiem komunikācijas jomā. Pirmajiem ieviešot mobilo aplikāciju, apliecinām savu spēju izprast un atbalstīt klientu vajadzības, jo mūsu pakalpojumi tiek apzināti veidoti, lai taupītu viņu laiku, kas mūsdienu pasaulē ir lielākā vērtība,” – Solvita Linde, AS „Latvenergo” Mārketinga un klientu apkalpošanas direktore.

Viedtālruņos izmantojamā aplikācija atvieglos elektroenerģijas skaitītāju rādījumu uzskaiti, kā arī nodrošinās virkni citu funkciju. Aplikācija būs noderīga gan privātpersonām, īpaši tām, kurām jānorēķinās par vairāku skaitītāju rādījumiem, gan arī juridiskajām personām.

Klienti, kuri norēķinus veic ar rēķina vai e-rēķina palīdzību, turpmāk varēs izmantot aplikācijas sniegto iespēju, vienkārši un ērti nosūtīt skaitītāja rādījumus AS „Latvenergo” ar SMS starpniecību. Sekojot līdzi savam elektroenerģijas patēriņam, iespējams aplūkot datus par patērēto elektroenerģiju grafikā, kā arī redzēt  vidējo elektroenerģijas patēriņu katram skaitītājam. Lai vieglāk atcerētos par skaitītāja rādījumu nodošanu laikā, iespējams telefonam uzlikt automātisko atgādinājumu. Gadījumā, ja skaitītāja rādījumi jānolasa telpās ar vāju apgaismojumu, noderēs funkcija, kas ļauj tālruņa zibspuldzi izmantot kā lukturīti.

Mobilā tālruņa aplikācija sniedz šādas iespējas:
- IKMĒNEŠA RĀDĪJUMI - iespēja ievadīt skaitītāja rādījumu katru mēnesi un uzzināt patēriņu;
- RĀDĪJUMU NOSŪTĪŠANA – ja norēķinus veicat ar rēķinu vai e-rēķinu, aplikācija dod iespēju nosūtīt skaitītāja rādījumus ar SMS starpniecību.
- PATĒRIŅA STATISTIKA - iespēja sekot līdzi ikmēneša patēriņam ilgākā laika griezumā un apskatīt to grafika veidā;
- ATGĀDINĀJUMI - iespēja aktivizēt un katra mēneša sākumā saņemt telefonā atgādinājumu par rādījumu ievadīšanu, lai to nekad nepiemirstu;
- LUKTURĪTIS - iespēja, kas atvieglo rādījumu nolasīšanu tumšās vietās, piemēram, kāpņu telpā ar vāju apgaismojumu;
- KONTAKTI - AS "Latvenergo" kontaktinformācija ērtākai saziņai.
Izmantojot šo aplikāciju, ar vienu pieskārienu iespējams gan sazināties ar AS „Latvenergo” klientu apkalpošanas centru, gan pieteikt bojājumu AS „Sadales tīkls,” gan nonākt AS „Latvenergo” mājaslapā, kā arī sociālo tīklu profilos.

Aicinām vērst uzmanību tam, ka aplikācija nenodrošina automātisku rādījumu reģistrēšanu AS „Latvenergo” sistēmā un norēķinus par patērēto elektroenerģiju.

Aplikācija bez maksas pieejama App Store un Google Play.


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

25.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

300.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro

145.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
iMac 21

195.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies