Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Noskaties apbrīnojami savdabīgo Samsung Galaxy S4 prezentāciju

Tehnika, Video
Noskaties apbrīnojami savdabīgo Samsung Galaxy S4 prezentāciju Droši vien tikai retais nepamanīja, ka vakar (aizvakar, ja piekasāmies laika joslām) tika prezentēts jaunais Galaxy sērijas flagmanis S4. Tomēr tiem, kas palaida garām atgādināsim kas un kā.

Galaxy S4 ir kļuvis plānāks un izturīgāks pateicoties polikarbonāta korpusam. Tam ir 5 collu FullHD izšķirtspējas (1920x1080) ekrāns ar 441 ppi pikseļu blīvumu. Darbina to 1.9 GHz četrkodolu procesors.

Interesants jaunums ir dažādie foto un video režīmi, piemēram iespēja pievienot fotogrāfijai balss ziņojumu kā arī iespēja bildēt reizē ar abām kamerām. Šādi tiek atrisināta klasiskā problēma ar aiz kadra paliekošo fotogrāfu - telefons sakombinēs abus attēlus vienā.


Paplašinātas ir arī "acu vadības" iespējas. Sekojot lietotāja acīm telefons var ritināt saturu, savukārt skatoties video telefons automātiski to nopauzēs, ja lietotājs būs aizgriezies prom. Interesanti.

Lūk ciparu un saīsinājumu virkne: 4.99 collas, Super AMOLED HD, RGBG Pentile, 441 ppi, 3G/4G/LTE, 802.11ac, Bluetooth 4.0, NFC, Snapdragon S4 Pro, 1.9 GHz, 2GB, 16/32/64GB, microSD, 2MP/13MP, Android 4.2.2, 2600 mAh.

Bet nu laiks ķerties pie interesantākā - pasākuma video. Aicinām noskatīties to pilnā garumā (nepilnu stundu), jo pasākums ir … jautrs. Savdabīgs, bet jautrs. Tie, kas ir redzējuši Qualcomm psihodēliju var nebaidīties, Samsung tik tālu neiet. Skatāmies!


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies