Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Biedējošās mēbeles

Idejas
Biedējošās mēbeles

Šoreiz par krēsliem. Ikviens no mums, izņemot varbūt satiksmes regulētājus un Mildu, labu daļu dienas pavada sēžot - tad kāpēc to nepadarīt interesantāku?

 


 

Tad nu lūk - krēsls numur viens. Atgādina veco, labo faķīru miesas pūtināmo no naglām, bet patiesībā šī mēbele esot gana komfortabla. Sēdētāja rumpīša smagāko galu šeit balsta 60, emm, slotaskāti, iestiprināti attiecīgā pamatnē. Dizaineris Alexander Lervik sava ceļojuma laikā Filipīnās esot nokļuvis lietainā laikā un redzētais iedvesmojis džeku šāda krēsla radīšanai. Nopērkams Gallerie Pascale Stokholmā sākot no aizvakardienas. Ja uzdrošināties.

 

Krēsls 1

 

Otrs ķeblis nāk no zemeslodes otras puses - no Dienvidkorejas. Ideja ir pavisam vienkārša, tomēr spēcīga - uz šī krēsla, kurš izskatās pabijis Kill Bill uzņemšanas laukumā, diez vai kāds uzdrošināsies sēsties bez apdomāšanās. Kur var nopirkt šito, gan nezināšu teikt, tomēr šādu padirdibenīti var uztaisīt katrs pats: ņemiet standarta ķebli, ar samuraju zobenu slīpi pārcērtiet tam kājas un tad salīmējiet ar Moment super fix vai kādu citu nereāli stipro līmi, kuras foršo reklāmu televīzijā diemžēl pārvarējušas ātro kredītu kampaņas.

 

Krēsls 2


  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies