Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Logitech prezentē mazgājamu klaviatūru

Tehnika

Logitech prezentē mazgājamu klaviatūru

Līdz šim es vienkārši izjaucu un nomazgāju, taču re - turpmāk varēs vienkārši mest izlietnē. 

 

Šodien Logitech izziņoja jaunāko datora tastatūru - Logitech® mazgājamo tastatūru K310. Šo tastatūru ir viegli tīrīt un viegli izžāvēt – tai neskādēs ne putekļi, ne pelde virtuves izlietnē. Tā ir arī plāna un konstruēta ērtai rakstīšanai ar jau pierasto taustiņu izkārtojumu. 


Logitech mazgājamo tastatūru K310 var regulāri mazgāt ar rokām un to var iegremdēt ūdenī (izņemot USB kabeli) līdz pat 28 cm. Ērtie drenāžas caurumi tastatūras aizmugurē ļauj tai viegli nožūt. Taustiņu rakstu zīmes ir uzdrukātas ar lāzeru un apstrādātas ar ultravioleto starojumu, kas nodrošina, ka burti neizbalē mazgājot. Turklāt taustiņi iztur līdz pat 5 miljoniem taustiņu piesitienu, kas nozīmē, ka šī tastatūra var izturēt ne tikai mazgāšanu, bet arī triecienus.  


“Visi esam piedzīvojuši apjukuma brīdi, kam seko panika, kad kafijas krūze vai limonāde izlīst uz tastatūras,” saka Sofija Le Guena, Logitech datorpeļu un tastatūru direktore. “Lai arī cik uzmanīgs jūs būtu, tas var atgadīties, tādēļ Logitech mazgājamā tastatūra K310 veidota, lai pat pēc kāda laika tā izskatītos un darbotos kā jauna.” 


Šis pilna izmēra tastatūras modernais dizains papildinās gan tavu datoru, gan darba vietu, turklāt tā ir ne tikai izturīga, bet arī ērta. Tai ir F-taustiņi un ciparpaliktnis, un tā ir saderīga ar Windows® XP, Windows Vista® un Windows® 7. Ar 12 “karstajiem taustiņiem” tūlītējai piekļuvei internetam, e-pastam, atskaņošanai, skaļumam u.c., varat viegli atvērt savas visbiežāk izmantotās lietotnes ar vienu taustiņa pieskārienu. Lai padarītu dzīvi vēl vieglāku, šai tastatūrai nav nepieciešama uzstādīšanas programmatūra, vienkārši izņemiet tastatūru no kastes, pievienojiet datoram un uzreiz varat rakstīt!     

 

Cena un pieejamība  


Sagaidāms, ka Logitech mazgājamā tastatūra K310 būs nopērkama no oktobra sākuma par Ls 28. Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet www.logitech.com vai mūsu emuāru

 

 

 


  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Blackberry Key2

220.00 EUR
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro

145.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
Asus VivoBook 14 X420UA

395.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
MacBook Air 11-inch 2011

280.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Huawei P20, 128GB, 4GB RAM

155.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

40.00 EUR
Pārdod
Nintendo Switch_Mario Case

30.00 EUR
Pārdod
PS3 Slim 160GB

125.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies