Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Vai skandāls? [Jā!] Latvijā ienāk jauns saliekamo velosipēdu zīmols Tern

Dažādi
Vai skandāls? [Jā!] Latvijā ienāk jauns saliekamo velosipēdu zīmols TernRedz kā. Sakašķojās un izveidoja jaunu uzņēmumu. Un kā jūs risināt ģimenes strīdus?

Skandāla rezultātā Latvijā ienāk jauns, augstvērtīgs saliekamo velosipēdu zīmols Tern, nomainot pieredzējušo Dahon.

26 gadus Dahon ir bijis etalons un ražošanas līderis visā pasaulē kvalitatīvu saliekamo velosipēdu tirgū un 4 gadus ticis ekskluzīvi pārstāvēts arī Latvijā. Bet viss mainās.
Pagājušā gadā ģimenes skandāla rezultātā radās jauns zīmols Tern – saliekamais velosipēds, kurā apvienota Dahon pieredze, mūsdienīgs dizains un nebijuši konstruktīvi risinājumi. Tern šobrīd strauji iekaro Dahon pozīcijas visā pasaulē.TERN saliekamie velosipēdi ievērojami paplašina velosipēda funkcionalitāti. Tie ir viegli, kompakti un, pateicoties tajos pielietotajām tehnoloģijām, brauc tikpat labi kā pilna izmēra velosipēdi. Tos iespējams veiksmīgi kombinēt ar citiem transporta līdzekļiem. Pateicoties saviem mazajiem izmēriem salocītā stāvoklī, šie velosipēdi ir visur paņemami līdzi.

Tern velosipēdu modeļu klāstā ir 22 modeļi no 5 rāmju platformām – Verge (20”), Link(20”), Eclipse (24”) , Castro(24”) un Joe (26”) ar dažādiem aprīkojuma līmeņiem, dažādu pielietojumu un dizainu, sākot no velosipēdiem ar 20 collu riteņiem līdz velosipēdiem ar 26 collu riteņiem. Neatkārtojamā izskata un izcilās kvalitātes dēļ velosipēds ar nosaukumu Eclipse P11i, kā vienīgais no saliekamajiem veloispēdiem, tika pie augstākās godalgas pasaules lielākajā velo izstādē Eurobike 2011. Savukārt nedaudz askētiskais 20 collu modelis Verge Duo nupat saņēma prestižo Red Dot Design Award godalgu. Neviens cits saliekamo velosipēdu zīmols nevar lepoties ar šādām godalgām, un tas liecina, ka Tern ambīcijas kļūt par vadošo saliekamo velosipēdu ražotāju pasaulē ir pamatotas.

Tern velosipēdu cena pilnībā atbilst to kvalitātei un aprīkojuma līmenim. To vērtība, atkarībā no aprīkojuma līmeņa, ir no 330 LVL līdz 1880 LVL. Latvijā Tern velosipēdus var iegādāties specializētajā veikalā Kalēju ielā 48 Vecrīgā, ELKOR veikalos, interneta veikalā Bikesbaltic.com un citās tirdzniecības vietās.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies