Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Edgars

Tests: Logitech Cube

Testi, Tehnika

Tests: Logitech Cube

Varētu padomāt, ka peli (datorpeli) sauc par peli tāpēc, ka tā ir līdzīga pelei. Ziniet, varbūt kādreiz tā tiešām bija, bet mūsdienās gadās arī citādi. Tas ir, datorpeles mēdz nebūt līdzīgas īstajām pelēm, kuras apēd jūsu maizi un gaļu - protams, kamēr vien īstās peles nav kļuvušas kantainas. Jūsu un mūsu uzmanībai - datorpele Logitech Cube.

“Nevar būt.” “Nemuldi.”


Tikai tāpēc, ka mani kolēģi ir izcili pieklājīgi, Cube izrādīšanas laikā nenācās klausīties mazāk pieklājīgus izteicienus, kurus šeit neklātos citēt. Patiešām - kā vecajā anekdotē par zirgu un krokodilu (zirgu zini?!), Logitech Cube nemaz neizskatās pēc peles. Drīzāk pēc stilīgas dzēšgumijas, ar kuru diemžēl neko nevar nodzēst.

Toties to var izmantot kā datorpeli. Nu, teorētiski.

Varat man neticēt, bet es tiešām mēģināju izmantot Cube darbā. To varētu salīdzināt ar dambretes spēlēšanu - ar to atšķirību, ka roku nevar atlaist no kauliņa, turklāt tas ir klikšķināms. Lai būtu jautrāk, ierastais kreisais un labais klikšķis ir nevis blakus, bet viens aiz otra. Izklausās pēc mocībām? Ir jau arī.

Patiesībā Cube nav paredzēts izmantot ilgstošai lietošanai krēsladeldētāja ikdienā. Logitech Cube ir stilīgs nieciņš tiem, kas vazājas apkārt un uzplijas godīgiem cilvēkiem ar Powerpoint prezentācijām. Tieši tā - attālināta no virsmas, šī pele kļūst par tālvadības pogu prezentācijai. Turklāt, tā kā cilvēki pa lielam ir bremzes un prezentācijas bieži jātin atpakaļ, Cube spēj palīdzēt šajā jautājumā - kad tā apgāzta ar kājām, piedodiet, fotosensora actiņu uz augšu, klikšķis liek prezentācijas kadriem virknēties atpakaļgaitā. Smalki.

O, forši - esam jau nonākuši pie rezumē.

Logitech Cube lielākais pluss ir iespēja pārsteigt līdzcilvēkus, kuri ne vienmēr steidzas ticēt, ka šis svītrainais dzēšgumijveidīgais izstrādājums spēj sazināties ar datoru (izmantojot USB puļķīti, ja kas). Protams, Cube savā ziņā ir tehnoloģisks brīnums - tai ir stāvokļa sensors un pat skārienjutīgā virsma, kura itin ciešami lietojama satura rullēšanai. Tomēr izmantot šo ierīci kā tradicionālo datorpeli var novēlēt tikai tiem, kas ir slikti uzvedušies laikā, kad Ziemassvētku vecītis neredzēja. Šī datorpele normālai lietošanai ir pārlieku maza un viegla - tik viegla, ka klikšķinot kursors pat bieži vien mazliet novirzās. Kaitinoši. Turklāt man būtu gribējies, lai USB pieslēgvieta ir nosegta ar vāciņu un apakšā nav tik daudz uzrakstu - sak', ja jau stilīgs, tad līdz galam.
  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Apple CD_DVD_RW

30.00 EUR
Pārdod
iMac 21" , 500GB, 4GB (2009)

290.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS Vita Games

15.00 EUR
Pārdod
Xiaomi Pocophone F1 6GB/64GB

155.00 EUR
Pārdod
DDR2 2GB x 2 gab

30.00 EUR
Pārdod
PS4 Games

15.00 EUR
Pārdod
PS3 Games_Accesories

5.00 EUR
Pārdod
MagSafe 85W

45.00 EUR
Pārdod
Apple Remote

15.00 EUR
Pārdod
Gaisa mitrinātājs Boneco

45.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
Pārdod
PS4 Pro 1TB

325.00 EUR
Pārdod
MacBook Pro Retina 2013

950.00 EUR
Pārdod
PS4 Dualshock 4 Wireless

40.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies