Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Starptautiskās Pinhole dienas radošā darbnīca [fotografēšana bez aplikācijām]

Foto

Starptautiskās Pinhole dienas radošā darbnīca [fotografēšana bez aplikācijām]Interesants pasākums visiem tiem, kam patīk fotografēt pa īstam. Tas ir, bez visādām aplikācijām telefonos, bet ar īstu filmiņu īstos fotoaparātos.

Turot solījumu, par godu starptautiskajai pinhole dienai, 28. aprīlī (sestdienā) plkst. 13:00 tiek rīkota radošā darbnīca, kurā Tev būs iespēja pilnveidot savas zināšanas par to, kā bildēt ar pinhole funkciju, kā arī doties saulainajā sestdienā kopā ar pārējiem darbnīcas dalībniekiem, lai kopīgiem spēkiem notvertu kādu siltu un pavasarīgu pinhole kadru.


Darbnīcas laikā Tev būs iespēja iepazīties ar pinhole kameru darbības principu, gūt padomus labāku un interesantāku kadru iegūšanai, kā arī pašam tikt pie bildēšanas darbnīcas praktiskajā daļā. Darbnīca sāksies ar prezentāciju par un ap bildēšanu caur adatas aci, kam sekos darbnīcas jautrākā daļa - kopīga došanās saulainajās ielās pavasarīgu kadru meklējumos. Katram dalībniekam tiks iedota Diana+ kamera un filmiņa, kura uzreiz pēc prezentācijas kopīgiem spēkiem tiks arī ielikta kamerā. Bet tas vēl nav viss - katrs dalībnieks līdz pirmdienai (30.04.) varēs ņemt savu kameru bildēt uz mājām!

Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Darbnīcas dalības maksa ir Ls 6.-, tajā iekļauta – Diana+ kameras īre, 120 formāta filmiņa, tās attīstīšana, skenēšana, darbnīcai nepieciešamie papildmateriāli. Darbnīcas laikā dalībniekam būs nepieciešams atstāt ķīlu 20 Ls. Pēc kameras atgriešanas ķīlas nauda tiek atgriezta.

Lai pieteiktos darbnīcai, uz e-pastu lomo@lomography.lv jāsūta - Vārds Uzvārds un telefona numurs. Dalības maksa tiek maksāta iepriekš - ar bankas pārskaitījumu.

Darbnīcas starta un finiša vieta ir Birojnīca, Dzirnavu ielā 84k-2 (Berga Bazārā).

  
 
 Iepriekšējais →


.


Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pilsētas velo Gazelle Orange

235.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7 Pro

425.00 EUR
Pārdod
Klasisks velo, 28

255.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 8, 128GB

395.00 EUR
Pārdod
Sieviešu velo, 3 ātrumi

265.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 7a

295.00 EUR
Pārdod
Samsung Galaxy S23 5G

375.00 EUR
Pārdod
Google Pixel 3a

135.00 EUR
Pārdod
Bērnu velo, 20

75.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv
Mastodon
Realizācija Tup un Turies