Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Hipsteru pasaules sakļaujas draudzīgi snobiskā apskāvienā [Hipstamatic piedāvā attēlu ielādi Instagram tīklā]

Foto, Softs
Hipsteru pasaules sakļaujas draudzīgi snobiskā apskāvienā [Hipstamatic piedāvā attēlu ielādi Instagram tīklā]Katrs sevi cienošs tvīda bikšu, hūtes un melno briļļu nēsātājs savā aifonā ir ielādējis kādu hipsterīgu foto apstrādes aplikāciju, kas jaunās satriecošās astoņu megapikseļu kameras bildes sačakarē ar krāsu nobīdi, fokusa izplūšanu un apgrauztu rāmīti. Šādas aplikācijas ir daudz, taču divas ir izpelnījušās populārāko statusu - Instagram un Hipstamatic.

Tā pirmā cenšas sevi pasniegt ne tikai kā vintidž bilžu apstrādes rīku, bet arī kā sociālo tīklu bildētājiem. Uzņem bildīti, apstrādā to ar kādu automātisko filtru pielāgojoties noskaņai un ielādē kopējā katlā, lai savu patikšanu var izteikt citi komūnas biedri. Hipstamatic ir vairāk uz bildēšanu un mazāk uz socializēšanu orientēta. Aplikācija uzvedas kā veca filmiņu fotokamera. Tai var mainīt virtuālos objektīvus, filmiņas un zibspuldzes. Šāds uzstādījums ļauj arī saglabāt pārsteiguma efektu, jo rezultātu var redzēt tikai pēc bildes uzņemšanas un nav iespējams to labot (tikai bildējot vēlreiz ar citu "objektīvu").


Abām aplikācijām ir izveidojies kaislīgs piekritēju pulks, kas, kā jau tādās situācijās pieklājas, ne pārāk mīl otru grupējumu. Hopstamatiķi snobiski smīn uz Instagramistiem, otrie vīpsnā pat pirmajiem. Bet nu ir noticis kas pavisam negaidīts, jo neprasot neviena hipstergrupējuma viedokli abas pasaules ir apvienotas un nu visi Hipstamatic lietotāji savas bildītes var izlikt arī Instagram tīklā. Tas ir gandrīz tāpat kā ļaut savu bembi vest uz audi servisu... Bet galvenais jau lai rezultāts ir smuks un patīk pašam un sašam. Uz priekšu hipsterfotogrāfi!

P.S. Instagram ir bezmaksas aplikācija/serviss, Hipstamatic ir par naudiņu, turklāt papildus objektīvi jāpērk atsevišķi. Abas aplikācijas pieejamas iOS, taču Instagram drīz ienāks arī Android pasaulē.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies