Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Guntis

Apple sāk apvērsumu izglītības sistēmā

Dažādi, Softs
Apple sāk apvērsumu izglītības sistēmāPar jaunumiem Apple pasaulē raksta Guntis no MacPasaule.lv

Šodien preses konferencē Apple kompānija paziņoja par aktīvu iesaistīšanos elektronisko mācību materiālu sagatavošanā un izplatīšanā.

Pirmkārt, iBooks 2. versija priekš iPad’a, kas jau ir pieejama iTunes App Store veikalā, var attēlot grāmatās iekļautos video, interaktīvos 3D objektus un foto galerijas. Krietni vienkāršota teksta pasvītrošanas (highlighing) iespēja un lietotāja piezīmju pierakstīšana.


Otrkārt, iBooks Store veikalā tagad ir īpaša mācību grāmatu sadaļa. Līdzšinējo $60–$100 vietā par “parastajām” drukātajām mācību grāmatām elektroniskās mācību grāmatas nemaksāšot vairāk par $15. Šīs cenu starpības dēļ daudziem studentiem iPad iegāde atmaksāsies jau 2 gadu laikā.

Treškārt, Apple piedāvā jaunu programmu elektronisko grāmatu salikšanai un publicēšanai. iBooks Author programma ir par brīvu lejupielādējama no Mac App Store. Vajadzīgs tikai Mac dators ar OS X Lion operētājsistēmu. Programmas saskarne ir ļoti līdzīga iWork programmu saskarnei. iBooks Author programma ļauj iekļaut maketējamā e-grāmatā bilžu galerijas un 3D objektus, ļauj pievienot uzreiz veselu Keynote prezentāciju, tā padarot maketēšanu vēl vienkāršāku, kā arī iegult HTML un JavaScript kodu, pievienot interaktīvus eksaminācijas jautājumus, terminu un atslēgvārdu indeksu, u.t.t. Šķiet, ka drīzi daudzas firmas “pamodīsies” un piedāvās savas e-grāmatu veidošanas programmas, bet ar FREE ir grūti sacensties…

Ceturtkārt, Apple ir uzlabojusi iTunes U sadaļu iTunes veikalā un piedāvā īpašu iTunes U brīvprogrammu priekš iOS ierīcēm (iPad, iPhone, iPod touch), kas ļaus pilnvērtīgi iesaistīties pašizglītošanās procesā.

Informatīvais video, pilnā prezentācija.

  
 
 Iepriekšējais →
Sludinājumi →Pievieno savu →
Pārdod
Pludmales stila velo

225.00 EUR
Pārdod
Macbook Pro 17 collas

299.00 EUR
Pārdod
Focus Whistler Elite 29

375.00 EUR
Pārdod
LG G5 + kameras modulis

59.00 EUR
Pārdod
GoPro Hero 4 Black + Gadgets

195.00 EUR
Pārdod
VW CADDY

2800.00 EUR
Pārdod
jumta darbi

10.00 EUR
Pārdod
Lorgano Griffon Custom Bike 2018

29880.00 EUR
Pārdod
iPhone 6

100.00 EUR
↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies