Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Latvijā pieejams iTunes Match mūzikas mākoņserviss

Softs

Latvijā pieejams iTunes Match mūzikas mākoņservissBeidzot varam apsveikt sevi un vēl 18 citas pasaules valstis ar iTunes Match servisa pieejamību. ASV šis pakalpojums bija pieejams kopš pērnā gada rudens, bet līdz Eiropai nonāca gada nogalē.

iTunes Match ir Apple iCloud "mākoņserviss", kas ļauj lietotājam attālināti piekļūt savai mūzikas bibliotēkai. iTunes atpazīst dziesmas lietotāja datorā un piedāvā tām piekļūt "mākonī" no citām ierīcēm, piemēram telefona. Taču atšķirībā no citiem līdzīgiem pakalpojumiem, iTunes Match fiziski neielādē lietotāja failus mākonī. Tas salīdzina kāda mūzika ir lietotājam un ļauj piekļūt šiem ierakstiem paša Apple milzīgajā mūzikas krātuvē. Augšupielādēti tiek vien tie faili, kas Apple mūzikas veikalā nav pieejami. Tā kā viņiem ir vairāk kā 20 miljoni dziesmu, visticamāk lielākā daļa būs jau pieejama. Protams, ja lietotājs būs vīžojis norādīt ierakstiem korektu informāciju. Klīst runas, ka patiesībā iTunes Match "noklausās" gabaliņu dziesmas un salīdzina to ar datubāzi, līdzīgi kā SoundHound un Shazam.


iTunes Match neignorēs arī "citādi iegūtus ierakstus". Tātad, ja būsiet nočiepuši jauno Coldplay albumu no pirātiem, tad tas būs pieejams Match mākonī. Turklāt, ja jūsu ieraksts būs štruntīgā kvalitātē, Apple to aizstās ar perfektu kopiju. Kur ir āķis? iTunes Match ir par maksu. Tiesa, visai nelielu maksu - 25 eiro gadā. Tātad pusotrs lats mēnesī par to, lai visa jūsu mūzika vienmēr un visur (kur vien ir internets) būtu pieejama.

Lai aktivizētu iTunes Match jāatver iTunes aplikācija datorā un jādodas uz attiecīgo sadaļu. Pēc tam sāksies "lielie gaidīšanas svētki" kamēr tiks noskenēta visa audio krātuve un salāgota ar mākoni. Tas var ilgt vairākas stundas, atkarībā no ierakstu daudzuma. Esiet pacietīgi.

Un padalieties pieredzē, kā jums mākoņojas.

  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies