Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk
KAKAO.lv
Autors: Kārlis

Perfektas brilles izvēlīgiem slēpotājiem

Dažādi, Video
Perfektas brilles izvēlīgiem slēpotājiemUzreiz teikšu, ka neesmu slēpotājs. Kādreiz jaunībā patika šļūkt pa mežu, bet tā nešanās mežonīgā ātrumā no kalna mani nav vilinājusi. Attiecīgi, es īsti nezinu visas tās slēpošanas nianses, jo īpaši tās, kas attiecas uz brillēm.

Izrādās, ka ir būtiski kādi slēpošanas brillēm ir stikli. Cik caurspīdīgi, cik atstarojoši, un kādā krāsā tonēti. Un tad, ka tu esi apguvis šīs nianses, rodas nākamā problēma - pielāgot brilles katrai situācijai. Izrādās, ka šī problēma tiek risināta ar nomaināmiem stikliem. Bet arī tas esot piņķerīgi, tāpēc briļļu eksperti Anon izveidojuši jaunu sistēmu, kas ļauj stiklus nomainīt uzreiz, nemaz nenoņemot brilles no acīm.


Stiklu rāmjos esot iestrādāti magnēti, kas precīzi un ātri "pieķeras" vajadzīgajā vietā, kur pēc tam tiek nofiksēti. Lai noņemtu atliek vien piespiest mazos slēdzīšus un var likt "jaunu bildi iekšā". Ērti.

Maksā šis prieks - M1 - 200 dolārus. Kas nešķiet īpaši lēti. Bet ko nu es zinu no slēpošanas. Neko. Pastāstīsiet kaut ko?
  
 
 Iepriekšējais →


.


↑ uz augšu          Copyright © Tup un Turies SIA | reklama@kakao.lv | info@kakao.lv

Realizācija Tup un Turies